Газова плита для дому: як зробити правильний вибір
Без хорошої плити складно уявити будь-яку кухню, особливо якщо ви любите готувати вдома. >>
Курдське бойове угруповання PKK розпуститься та роззброїться в рамках мирної ініціативи з Туреччиною. (Фото: АР CeerWan Aziz)
Про припинення діяльності і роззброєння у рамках ініціативи примирення з Туреччиною після чотирьох десятиліть протистояння оголосила робітнича партія Курдистану РПК.
Як інформує УМ, про це повідомило The Associated Press.
12 травня про рішення РПК саморозпуститися і роззброїтися оголосило новинна агенція Firat, яку називають близькою до групи. Це сталося за кілька днів після з’їзду організації на півночі Іраку.
У лютому 2025 року лідер РПК Абдулла Оджалан, який перебуває в ув’язненні у турецькій в’язниці з 1999 року, закликав соратників зібратися на з’їзд і ухвалити рішення про саморозпуск.
З 1 травня група оголосила одностороннє припинення вогню, але з умовами, зокрема про створення певних юридичних рамок для подальших переговорів.
На з’їзді партії постановили, що боротьба організації "довела курдську справу до точки розв’язання через демократичну політику, таким чином завершивши її історичну місію".
Нагадаємо, що в лютому в Туреччині затримали 282 підозрюваних в рамках загальнонаціональної операції проти Робітничої партії Курдистану. Турецька влада приписує зв’язки з РПК ув’язненому популярному меру Стамбула Екрему Імамоглу, який може скласти конкуренцію президенту Реджепу Таїпу Ердогану на наступних виборах, а також затриманому журналісту зі Швеції.
Як повідомляла УМ, Ціна незалежності: чому світ проти утворення курдами власної держави.
Без хорошої плити складно уявити будь-яку кухню, особливо якщо ви любите готувати вдома. >>
На початку минулого і поточного років я опублікував низку аналітичних статей і зробив звернення до президента і силовиків України, в яких, з урахуванням життєвого досвіду, виклав своє бачення збереження української державності і план перемоги над фашистським путінським режимом. >>
Незалежно від подальшого розвитку війни в Україні, до кінця 2027 року ЄС повністю відмовиться від імпорту викопного палива з росії. >>
Відмовою Дональда Трампа зробити Україну пріоритетом саміту G7 - українські дипломати розчаровані, ба більше, навіть у деяких випадках – озлоблені. >>
Печерський районний суд Києва нарешті ухвалив рішення зняти арешт з комплексу будівель, частину з них передадуть під новий "Будинок музики". Тобто останню перешкоду перед поверненням костелу Св. Миколая релігійній громаді усунено. >>
Унаслідок комбінованої атаки Росії на Київ в ніч на 17 червня вщент зруйновано офіс та склад видавництва “Український пріоритет”. >>