Невтішна статистика: смертність в Україні у чотири рази перевищує народжуваність
В Україні за перші 6 місяців 2026 року народилися 73 292 дитини, тоді як померли 259 853 людини. Таким чином, смертність майже вчетверо перевищує народжуваність. >>
Шмигаль під час спілкування зі студентами Університету Джорджа Вашингтона. (Фото: Телеграм Денис Шмигаль)
Як інформує УМ, про це 27 квітня він написав в своєму Telegram-каналі.
Шмигаль зазначив, що вони говорили про уроки української дипломатії в турбулентному світі та про лідерство президента України Володимира Зеленського.
Також про те, як українська дипломатія працює не тільки з Урядами по всьому світу, але і з громадянськими суспільствами.
“Розповів про те, як ми конструювали санкційну політику проти росії, а також про те, як Україні вдалося досягти створення нового механізму щодо використання заморожених російських активів на користь нашої держави”, - наголосив прем’єр-міністр.

Він подякував студентам за цікаву розмову і підтримку України заради спільного мирного майбутнього.

Нагадаємо, значна частина українських студентів чоловічої статі не повертається в Україну після участі в програмах академічної мобільності.
Дещо раніше, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розкрив деталі зустрічі 25 квітня з представниками провідних американських аналітичних центрів у Вашингтоні та розповів, які питання обговорювали партнери.
Як повідомляла УМ, Відновлення України протягом 10 років вартуватиме $524 млрд – Шмигаль.
В Україні за перші 6 місяців 2026 року народилися 73 292 дитини, тоді як померли 259 853 людини. Таким чином, смертність майже вчетверо перевищує народжуваність. >>
На утримання маточного поголів'я кіз та овець українські фермери отримали понад ₴137 мільйонів державної підтримки. >>
Яскравий змагальний етап "Діамантової ліги" провела титулована українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх на олімпійському стадіоні в Лондоні. Зав'язавши у секторі запеклу боротьбу зі своєю головною опоненткою Ніколою Оліслагерс, українська легкоатлетка, як і представниця Австралії, взяла висоту >>
У низці українських міст увечері понеділка, 20 липня, українці вп'яте вийшли на протести проти відставки ексміністра оборони Михайла Федорова. >>
Подати документи через електронний кабінет вступника можна до 18:00 1 серпня. >>
У низці українських міст ввечері 17 липня відбуваються акції з вимогою повернути Михайла Федорова на посаду міністра оборони. Також лунають заклики відправити у відставку Головкома ЗСУ Олександра Сирського. >>