В Україні зростає використання наземних транспортних засобів без екіпажу та дронів із ШІ - Федоров
України має ударні безпілотники, які можуть долати до 1 800 км. >>
Адвокати вперше подали заявку на торговельну марку 16 березня 2022 року від імені солдата, який вперше вимовив цю фразу,
Вимогу Державної прикордонної служби зареєструвати вислів "Русскій воєнний корабль, іди на…", як офіційний товарний знак, апеляційний суд не підтримав.
Як інформує УМ, про це повідомив редактор "Радіо Свобода" з питань Європи Рікард Джозвяк.
За його словами, ДПСУ програла апеляцію в суді ЄС щодо реєстрації торгової марки в ЄС знаменитої фрази "Русскій воєнний корабль, іди…".
Як відзначив Джозвяк, відомство з інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO) відмовилося зареєструвати таку торговельну марку в 2023 році.
Як писало видання Politico, команда юристів від імені ДПСУ намагалася переконати EUIPO зареєструвати послання українського прикордонника для російського корабля як торгову марку.
Водночас, на думку європейських правоохоронців у сфері інтелектуальної власності, вислів не відповідає вимогам для того, щоб стати торговою маркою.
Адвокати вперше подали заявку на торговельну марку 16 березня 2022 року від імені солдата, який вперше вимовив цю фразу, тоді EUIPO заявило, що слоган буде сприйматися як такий, що "суперечить загальноприйнятим принципам моралі".
Щоб обійти звинувачення у спекуляції на війні та з міркувань безпеки, пов'язаних із розголошенням імені солдата, адвокати подали повторну заяву вже від імені ДПСУ, але відомство знову відхилило заявку.
Юристи подали апеляцію в лютому 2023 року, але EUIPO відхилило її в грудні минулого року, стверджуючи, що фраза не має "розрізняльної здатності".
У лютому 2024 року адвокати знову подали апеляцію на відмову.
У січні 2023 року писали, що фразою 2022 року в Литві визнали звернення українських захисників острова Зміїний.
Також на початку січня 2023 року американські дипломати у Києві провели новорічну ніч в укритті посольства через повітряні тривоги, та розповіли, що за цей час також обрали фразою року послання для російського корабля.
Роман Грибов, дає інтерв'ю після полону, 2 травня 2022 року.
Як повідомляла УМ, Марка багато «скаже»: філателія тимчасово замінює туризм.
України має ударні безпілотники, які можуть долати до 1 800 км. >>
У Сирії ситуація для росіян погіршується, російські війська та дипломати починають виходити зі столиці країни Дамаска. >>
Із візитом до Києва прибув вранці у понеділок, 2 грудня, канцлер Німеччини Олаф Шольц. >>
У неділю, 1 грудня, Президент США Джо Байден оголосив, що помилував свого сина Гантера Байдена, якому цього місяця винесли вирок за злочини, пов'язані з незаконним обігом зброї та податковими правопорушеннями. >>
Російська армія упродовж листопада 2024 року зазнала в Україні найбільших безповоротних і санітарних втрат у живій силі за місяць від 24 лютого 2022 року. >>
Верховна Рада України першого скликання 24 серпня 1991 року ухвалила Акт проголошення незалежності України та створення суверенної незалежної держави Україна, відновила тим самим тисячолітню державність Українського народу, втіливши його споконвічну мрію про самостійну державу, за яку віддавали своє >>