Сценарії закінчення війни: Буданов виступив з лекцією для слухачів Гарварду

13:42, 21.06.2024
Сценарії закінчення війни: Буданов виступив з лекцією для слухачів Гарварду

Кирило Буданов виступає з лекцією для слухачів програми Гарвардського університету. (Фото: сайт ГУР)

Начальник ГУР МО України генерал-лейтенант Кирило Буданов виступив з онлайн-лекцією для слухачів програми підготовки “Senior Executive Fellows” Школи управління ім. Джона Ф. Кеннеді Гарвардського університету.

 

Як інформує УМ, про це 21 червня повідомили на сайті ГУР.

 

Керівник української спецслужби висловив думки про нинішній світовий порядок, виклики і загрози для глобальної безпеки, породжені російсько-українською війною, а також оцінив становище путінської росії — зокрема, можливість суспільних змін всередині держави-агресора.

 

Кирило Буданов зазначив, що подолати руйнівний ефект пропаганди кремля всередині рф зможе або якась форс-мажорна ситуація, або дуже тривала системна робота, яка може дати результат лише через кілька десятиліть.

 

“Для путіна найбільш важливо — це внутрішня стабільність, тому на питання контролю за ЗМІ, питання роботи з соціумом, контролю мас тощо вони витрачають все, що тільки можливо навіть уявити - не тільки кошти. Це, до речі, один з основних аспектів чому рф не йде на нову відкриту хвилю мобілізації. Керівництво рф боїться негативного сприйняття в соціумі. Найімовірніше, так і буде, якщо вони це зроблять”, — пояснив він.

 

Начальник ГУР МО України також заявив, що у межах протистояння з агресивною росією є прихильником нероздільного підходу сили і дипломатії.

 

 

“Тут неможливий ані корейський, ані молдовський, ані німецький сценарії — усе це не спрацює. Тут має поставитись крапка один раз і назавжди”, — сказав Кирило Буданов.

 

Кирило Буданов виступив з лекцією для слухачів програми  Гарвардського університетуНа його думку, нині є всі ознаки руйнації світового порядку, створеного після Другої світової війни. І війна росії проти України — яскраве свідчення того, як одна людина підірвала  систему світової безпеки.

 

“Або ми всі разом змусимо повернутись до того світового порядку, який був створений і  багато років більш-менш усіх задовольняв, або настав час для нового світового порядку”, — підсумував Кирило Буданов.

 

Як повідомляла УМ, Буданов назвав користь і шкоду від Telegram.