Портал Захисників та Захисниць: Київ першим в Україні запустив необхідний сервіс

17:27, 15.05.2024
Портал Захисників та Захисниць: Київ першим в Україні запустив необхідний сервіс

Портал забезпечуватиме прямий доступ до всіх послуг, гарантованих містом киянам-Захисникам та киянкам-Захисницям, а також їхнім родинам та родинам загиблих.

Першим в Україні Київ запустив сервіс «Портал Захисників та Захисниць». Портал працює в режимі бета-версії.

 

Комплексний портал, розроблений за дорученням мера Києва Віталія Кличка, забезпечуватиме прямий доступ до всіх послуг, гарантованих містом киянам-Захисникам та киянкам-Захисницям, а також їхнім родинам та родинам загиблих.

 

Як інформує УМ, про це 15 травня розповіла заступниця голови КМДА Марина Хонда, повідомили офіційному порталі Києва.

 

«Цей інноваційний сервіс спростить багато процесів для киян-Захисників та киянок-Захисниць, а також їхніх родин і родин загиблих. Одна з основних проблем, з якою вони стикаються, – розпорошеність інформації про їхні права та можливості. Послуг, пільг та додаткових гарантій – насправді багато, але все – у різних структур», – зауважила Марина Хонда.

 

За її словами, головне призначення сервісу – запровадити універсальний гнучкий сервіс, який допоможе зробити взаємодію з міськими установами більш оперативною, без додаткових реєстрацій та максимально безбар'єрною для киян-Захисників та киянок-Захисниць, а також їхніх родин та родин загиблих.

 

«Портал працює за принципом «єдиного вікна». Зараз на порталі вже представлені понад 40 різноманітних послуг. Серед них соціальні, медичні, освітні та інші послуги. Перші 10 послуг вже можна оформити онлайн. Надалі ці переліки доповнюватимуться. Людина реєструється, проходить верифікацію й у своєму особистому кабінеті бачить, які міські послуги можна отримати», – зазначила Марина Хонда.

 

Вона додала, що через зручний інтерфейс користувачі одразу можуть подати заявку або ж ознайомитися із процедурою отримання послуги, якщо вона потребує офлайн оформлення. 

 

«Створення такої системи – це складний, поступовий процес. Цей унікальний проєкт суттєво покращить доступ до інформації та взаємодію з органами державної та міської влади», – зазначив керівник цифрової трансформації Києва (CDTO) та заступник голови КМДА Петро Оленич.

 

Нагадаємо, сьогодні понад 100 тисяч киян боронять Україну від російських варварів. Наприкінці березня Київрада затвердила нову міську цільову програму «Підтримка киян – Захисників та Захисниць України» на 2023-2025 роки, розробку якої ініціював мер столиці. Одним із важливих заходів цільової програми є, зокрема, створення нового міського сервісу – «Портал Захисників та Захисниць».

 

Додамо, що портал доступний за посиланням: https://defender.kyivcity.gov.ua

 

Як повідомляла УМ, «Україна для кожної дитини»: запущено єдину онлайн-платформу для усиновлення.