НАБУ розслідує понад 60 проваджень щодо злочинів у сфері оборони

17:13, 21.02.2024
НАБУ розслідує понад 60 проваджень щодо злочинів у сфері оборони

Семен Кривонос. (Фото НАБУ)

Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) розслідують понад 60 кримінальних проваджень за фактами вчинення злочинів у сфері оборони.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомив директор бюро Семен Кривонос під час спільного брифінгу з керівником САП Олександром Клименком у середу.

 

"Щодо розслідування злочинів в оборонній сфері, у сфері оборонних закупівель... розкрадання в армії в цей час - це надзвичайно страшний злочин. Розслідування в цій сфері - один із найголовніших пріоритетів розслідувань НАБУ", - зазначив пан Кривонос.

 

За його даними, наразі детективи НАБУ здійснюють розслідування у більше ніж 60 провадженнях, які стосуються тих чи інших зловживань у сфері оборони.

 

«З них ми виокремили найбільш пріоритетні - ті, які стосуються закупівлі озброєння, бронетехніки, харчування, одягу в період 2022-2023 років», - додав директор НАБУ.

 

Пан Кривонос наголосив, що важливим завданням для антикорупційних органів є якісне документування злочинної діяльності в оборонній сфері та збирання достатньої кількості доказів провини причетних осіб, щоб суд згодом міг ухвалити обвинувальний вирок.

 

Як повідомляла "УМ", НАБУ розслідує спробу дати хабара командувачу ОСУВ «Одеса» Едуарду Москальову.