Застрелився російський пропагандист Морозов

10:38, 21.02.2024
Застрелився російський пропагандист Морозов

Окупант Морозов, який оприлюднив дані про втрати армії рф у Авдіївці, застрелився (Фото: Денис Казанський/Telegram)

Андрєй Морозов на псевдо «Мурз» ( російський окупант і пропагандист) - застрелився після того, як його зацькували за оприлюднення даних про втрати армії РФ в Авдіївці Донецької області.

 

Як інформує УМ, про це 21 лютого повідомив український активіст та блогер Сергій Стерненко у Telegram.

 

Пропагандист був автором каналу Нам пишуть з Янины, у якому 18 січня написав, що Росія втратила в боях за Авдіївку 16 тисяч військових і 300 одиниць бронетехніки. Він також визнавав, що втрати Сил оборони України у рази менші.

 

21 січня Морозов залишив прощальний пост у своєму Telegram-каналі. Пропагандист написав, що його змусили видалити пост про втрати російської армії.

 

Український журналіст Денис Казанський також повідомив про самогубство окупанта.

 

Казанський зазначив, що Морозова зацькували російські пропагандисти Володимир Соловйов, Армен Гаспарян і Юлія Вітязєва, які по телебаченню РФ назвали його зрадником і шкідником.

 

На цей час офіційних підтверджень його смерті немає.

 

«Це настільки чудово, що навіть нема чого додати. Морозов був фанатичним українофобом та сталіністом, воював на Донбасі проти України з 2014 року, закликав до геноциду та масових вбивств українців», — наголосив український журналіст.

 

Командувач Оперативно-стратегічного угруповання військ Таврія Олександр Тарнавський заявляв, що чотири місяці активної фази Авдіївської оборонної операції армія країни-агресора втратила понад 47 тисяч військових.

 

У ніч на 17 лютого головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що ЗСУ вийшли з Авдіївки Донецької області. Головком заявив, що таке рішення ухвалене з метою уникнення оточення та для збереження життя і здоров’я військовослужбовців.

 

Як повідомляла УМ, Вихід з пекла: підсумки авдіївської операції.