«Розквіт» окупованого Маріуполя: МЗС вважає провокацією заплановану в Італії виставку

14:34, 04.01.2024
«Розквіт» окупованого Маріуполя: МЗС вважає провокацією заплановану в Італії виставку

Маріуполь після "визволення" російською ордою.

Не інакше, як провокацією назвали в Міністерстві закордонних справ України запланований в італійському місті Модена пропагандистський захід про те, як Маріуполь переживає "швидкий процес відновлення" після того, як його окупувала рф.

 

Як інформує УМ, про це заявив речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко. Про цей ганебний запланований захід йдеться на Facebook-сторінці організаторів події.

 

"Виставка в Модені про "розквіт" Маріуполя під російською окупацією — провокація", – зазначив Ніколаєнко.

 

За його словами, МЗС України вже доручило українському посольству в Римі підготувати офіційне звернення.

 

"На офіційному рівні Італія рішуче підтримує суверенітет та територіальну цілісність України. І ми очікуємо, що на цей пропагандистський захід буде відповідна реакція", – зауважив Ніколенко.

 

Раніше повідомляли, що в італійському місті Модена 20 січня планують провести пропагандистський захід про те, як Маріуполь нібито переживає "швидкий процес відновлення" після того, як його окупувала РФ.

 

Анонс заходу містить звичні кремлівські пропагандистські тези про нібито "народне повстання" на Донбасі, за яке видавали дії російських диверсантів під час захоплення влади в регіоні у 2014 році, та про "швидкий процес відновлення" міста, що зазнало значних руйнувань під час його окупації регулярними військами рф навесні 2022 року.

 

У соцмережах та у групах українців Італії вже лунають заклики діяти, щоби не допустити проведення такої виставки.

 

Як повідомляла УМ, росіяни будують нову лінію оборони біля Маріуполя.