MAGA-блогерка Лора Лумер відвідала Дніпро
Впливова представниця руху MAGA й наближена до президента США Трампа блогерка Лора Лумер після візиту до Києва відвідала місто Дніпро. >>
Ворог масовано обстріляв міста України, є загиблі й поранені
У ніч із 28 на 29 грудня росіяни завдали масованого удару по всій території України. Спочатку росія запустила кілька груп безпілотників типу Shahed, а під ранок – крилаті ракети. Відомо про ураження та пошкодження в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та Львові.
У Києві уламки впали в двох районах, є загорання багатоповерхівки та поранені.
Як інформує Україна молода, про це повідомив мер Києва Віталій Кличко та Київська ОВА у Telegram.
"У Подільському районі палає складське приміщення. Всі служби на місці. Наразі відомо про 5 постраждалих у столиці. У Подільському районі двом чоловікам медики надали допомогу на місці. Одного постраждалого госпіталізували в Святошинському районі та двох - у Шевченківському. Вибухом пошкоджена будівля станції метро «Лукʼянівська». Станція працює як укриття. Поїзди прослідують станцію без зупинки", – написав Кличко.
Також у Києві зафіксовано падіння уламків в двох районах, за попередньою інформацією, є загорання житлової багатоповерхівки.
Львівську область атакували понад десять ударних безпілотників типу «шахед», є влучання. Напередодні ввечері уламки ворожого БпЛА пошкодили багатоповерхівку в Одесі.
Про влучання у Львові повідомив міський голова Андрій Садовий.
"Маємо загоряння у на обʼєкті критичної інфраструктури у Львові. Тут без деталей. На місці працюють оперативні служби. Інформації про жертв немає", — написав він у Telegram
Також окупанти запустили ударні дрони по Одещині, уламки збитого безпілотника пошкодили багатоповерхівку, виникла пожежа.
Про це повідомив керівник ОВА Олег Кіпер.
«Уламки збитого дрона пошкодили багатоповерхівку в Одесі. Спалахнула пожежа. Фахівці працюють. Дані про постраждалих уточнюються», — написав він.
Як повідомляла УМ, у ніч на 22 грудня російські війська атакували Україну 28 ударними дронами, з них 4 збити не вдалося: є влучання в інфраструктурний об'єкт у Миколаївській області, а уламками дронів пошкоджено зерносховище на Одещині та будинки в Києві й Київській області.
Впливова представниця руху MAGA й наближена до президента США Трампа блогерка Лора Лумер після візиту до Києва відвідала місто Дніпро. >>
На фронті протягом минулої доби зафіксували 264 бойових зіткнення, найбільше російських атак було на Покровському напрямку. >>
За підсумками наради Головнокомандувач ЗСУ Михайло Драпатий, начальник Генштабу ЗСУ Ігор Скибюк та тво міністра оборони Євгеній Хмара оновили перелік пріоритетних цілей і погодили продовження операцій. >>
Основною метою росіян залишається просування у напрямку Добропілля. Але досягти поставлених цілей ворогу не вдається. >>
На його переконання, Україна готова до миру на відміну від росії. >>
У ніч на 26 липня російські окупанти атакували Київ балістикою, внаслідок чого у Шевченківському районі міста уламки впали на 18-поверховий будинок, 3 мешканців столиці постраждали. >>