Стабільний темп контрнаступу України забезпечиться більшою мобілізацією молоді - Воллес

10:19, 02.10.2023
Стабільний темп контрнаступу України забезпечиться більшою мобілізацією молоді - Воллес

Україні слід активніше призивати на військову службу молодих людей.

Контрнаступ України є успішним. Але щоб не знижувати темпи у ЗСУ треба  призвати більше молоді.

 

Як інформує УМ, про це у колонці для видання The Daily Telegraph написав ексміністр оборони Великої Британії Бен Воллес.

 

"Повільно, але впевнено українські збройні сили проривають російські лінії. Іноді двір за двором, іноді село за селом, Україна набирає обертів і просувається вперед. Українські військові вкотре доводять нам в НАТО, наскільки ми їх недооцінювали", - йдеться в дописі.

 

Проте щоб зберегти темпи українського контрнаступу, Україні слід активніше призивати на військову службу молодих людей.

 

"Середній вік солдатів на фронті - понад 40 років. Я розумію бажання президента Зеленського зберегти молодь на майбутнє, але річ у тому, що Росія приховано мобілізує всю країну.Путін знає, що пауза дасть йому час для побудови нової армії. Тож, так само як це зробила Британія в 1939 і 1941 роках, можливо, настав час переоцінити масштаби мобілізації в Україні", - зазначив Воллес.

 

Ексміністр Великої Британії також наголосив на важливості активних поставок зброї Києву, щоб завершити конфлікт

 

"З літа Україна знову вчиться на ходу. Її війська адаптують тактику, засвоюють уроки й максимально ефективно використовують обладнання, яке ми всі їм передали. Коли надія поєднується з належним обладнанням, Україну не зупинити. Наш обов'язок - підтримувати цю надію і підкріплювати її фінансуванням і обладнанням доти, доки робота не буде виконана. Ось чому британські протитанкові ракети NLAW були такими важливими. Вони показали, що російську бронетехніку можна зупинити. І вони зупинили їх, сотнями на шляху до Києва.

 

У нас є шанс допомогти покласти цьому край. Російська армія дає тріщину. Україна вивчила нову тактику подолання жахливих мінних полів, а удари "Штормової тіні" руйнують російські штаби. Ми є свідками початку битви за Крим", - додав Воллес.

 

Як повідомляла УМ, контрнаступ не є фільмом зі щасливим кінцем.