Зеленський закликав до активізації контрнаступу та утримання натиску на агресора

08:13, 18.09.2023
Зеленський закликав до активізації контрнаступу та утримання натиску на агресора

Треба йти вперед, і не давати Путіну перепочинку— Зеленський

Президент Володимир Зеленський у передачі "60 хвилин" Скотта Пеллі телекомпанії СBS прокоментував повільний прогрес під час контрнаступу, за його словами, зараз захисникам важливо просуватись вперед хоч на невеликі відстані і не давати перепочинку президенту країни-агресора.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляє CBS

 

«Ми повинні звільнити нашу територію якомога більше і рухатися вперед, навіть якщо це менше (півмилі) або (сто) метрів, ми повинні це зробити. Ми не повинні давати Путіну перепочинку», – наголосив Володимир Зеленський.

 

Він визнає, що прогрес у контрнаступі повільний, але, за його словами, війська продовжують рух вперед. Наразі лінія фронту перетворилася на артилерійську дуель, де росіяни і українці випускають по 40 000 снарядів на день. Війна з використанням безпілотників також сповільнила прогрес.

 

«Це складна ситуація. Я буду з вами абсолютно відвертим. У нас є ініціатива. Це плюс. Ми зупинили російський наступ і перейшли в контрнаступ. І незважаючи на це, він не дуже швидкий. Важливо, що ми щодня просуваємося вперед і звільняємо території», - підкреслив президент.

 

Також ведучий запитав Зеленського, чого Путін добивається, вбиваючи цивільних.

 

«Зламати (нас). І обираючи цивільні цілі, Путін хотів досягти саме цього - зламати (нас). Цій людині (Путіну – ред.), яка пройшла свій шлях з такими кривавими діями, з усім, що вона говорила, не можна довіряти. Такій людині не можна довіряти, тому що вона вже давно не є людиною», - зазначив Зеленський.

 

Як повідомляла УМ, у неділю Сили оборони звільнили населений пункт Кліщіївка  на Бахмутському напрямку Донецької області.