У Києві організували мітинг та нагадали про полонених «азовців»

12:19, 27.08.2023
У Києві організували мітинг та нагадали про полонених «азовців»

На Майдані Незалежності у Києві відбувається мирний мітинг про те, що полон деяких азовців триває вже 500 днів. (Фото Телеграм Реальный Киев | Украина)

На Майдані Незалежності в Києві у неділю, 27 серпня, проходить мирний мітинг. Активісти вирішили нагадати про захисників Маріуполя, які ще залишаються у російському полоні.

 

Як інформує УМ, про це 27 серпня повідомили місцеві Telegram-канали.

 

Люди прийшли з національними прапорами, прапорами полку «Азов» та тематичними плакатами.

 

«На Майдані Незалежності проходить мирний мітинг-нагадування про те, що полон азовців триває вже 500 днів», – йдеться у повідомленні.

 

Також біля мікрофона виступив речник мітингу.

 

Нагадаємо, що в середині серпня стало відомо, що бригада спеціального призначення «Азов» відновила свої сили та повернулася на фронт. Наразі воїни виконує бойові завдання на Луганщині, в районі Серебрянського лісництва.

 

У липні із Туреччини до України повернулися п'ять командирів «Азова». Військові перебували там після визволення з російського полону (їх повернули під час обміну 21 вересня 2022 року). Тоді Україна повернула 108 бійців полку «Азов», 188 захисників «Азовсталі» та Маріуполя, а також 8 бійців, поранених під час теракту рф в Оленівці.

 

Україна у свою чергу віддала росії підозрюваного в держзраді кума путіна Віктора Медведчука.

 

Як повідомляла УМ,в російському полоні більше семисот «азовців».