Хрест на Майдані: активісти закликають в День Конституції провести спільний молебень християнських Церков України
У серпні цього року виповнюється 14 років з дня непересічно брутальної події. >>
Здвиженська церква у Карвасарах, що знаходиться у місті Кам'янець-Подільський. (Фото: Телеграм Tkachenko.UA)
Повернути будівлю Здвиженської церкви з користування Української православної церкви московського патріархату зобов'язав Господарський суд Хмельницької області.
Як інформує УМ, про це 14 липня написав міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в Телеграмі.
«Рішенням від 13.07.2023 Господарського суду Хмельницької області по справі за позовом Національного історико-архітектурного заповідника «Кам'янець» до Релігійної організації «Хрестовоздвиженська Українська Православна Церква» про звільнення та передачу об'єкта нерухомого майна, позов задоволено.
Заповідник разом із МКІП просив суд зобов'язати УПЦ звільнити будівлю Здвиженської церкви у Карвасарах, що знаходиться за адресою: Хмельницька область, місто Кам'янець-Подільський, вулиця Карвасари, 24 та повернути її Заповіднику», - йдеться у дописі.
Нагадаємо, що на Хмельниччині місцеві жителі домоглися, аби священники та парафіяни УПЦ (МП) залишили собор Ікони Божої Матері «Неопалима Купина», який три місяці тому перейшов до ПЦУ.
Як повідомляла УМ, Московська православна рать: журналісти створили базу нерухомості УПЦ МП.
У серпні цього року виповнюється 14 років з дня непересічно брутальної події. >>
Радикальне рішення відсторонити головного прокурора Каріма Хана від посади після завершення дисциплінарного провадження щодо звинувачень у сексуальних домаганнях, прийняв Міжнародний кримінальний суд. >>
Внаслідок цієї угоди Князєв отримав 5 років позбавлення волі, погодився на конфіскацію квартири та будинку і понад 200 тисяч доларів США особистих заощаджень, а також 1 248 700 доларів США хабара. >>
Детективи НАБУ разом із прокурорами САП у вівторок, 19 травня, проводять масштабні слідчі дії у справі щодо корупції у Верховному суді України >>
У четвер, 14 травня, Вищий антикорупційний суд відправив екскерівника Офісу президента Андрія Єрмака під варту на два місяці з альтернативою застави у 140 мільйонів гривень. >>
Чергову банальну спробу уникнути мобілізації зірвали на Рівненщині. >>