Об’їзд не допоміг: у Бурятії на мосту підірвали потяг із паливом
Потяг із паливом, який прямував по 35-метровому мосту підірвали в російській Бурятії. Шлях росіяни використовують, зокрема, для військової логістики. >>
За словами Андрющенка, влучання зафіксовано в казарму кадировців у районі заводу ім. Ілліча (Фото: Петро Андрющенко/Telegram))
ЗСУ вдарили по казармі кадировців у тимчасово окупованому Маріуполі. Поранених окупантів начебто потайки вивозили в бік Донецька.
Як інформує УМ, про це 13 липня повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Телеграм.
"Наші повідомляють про влучання в казарму кадировців, що знаходиться на території ММК ім. Ілліча. За попередньою інформацією поранених вивозили потайки в бік Донецька, що може свідчити про їх важкий стан. Деталі з’ясовуємо", - йдеться у повідомленні.
За словами Андрющенка, ураження може бути порівняним з "Юр’ївською бавовною", яку росіяни теж маскували під "робота ППО".
"Хороший початок дня", - підсумував радник мера міста.
Нагадаємо, що Маріуполь Донецької області опинилося в оточенні 2 березня 2022 року, коли російські війська підійшли до нього з півдня та почали просування уздовж Азовського узбережжя. 16 травня 2022 року з Азовсталі у Маріуполі вивели військовослужбовців в тимчасово окуповані Новоазовськ та Оленівку, таким чином РФ отримала повний контроль над містом.
13 травня 2023 року українські захисники ліквідували близько 50 росіян у тимчасово окупованому Маріупольському районі.
2 червня стало відомо, що у тимчасово окупованому Маріуполі готуються до евакуації жителів міста.
4 липня радник мера міста Андрющенко спрогнозував деокупацію міста й пояснив, що вказує на готовність російських загарбників до втечі. За його словами, багато що вказує на те, що "Маріуполь дуже скоро повернеться додому, а тому Росія просто не хоче витрачати гроші на територію, яку скоро втратить".
За даними українського підпілля, загарбницька адміністрація міста на Донеччині розробила план евакуації колаборантів, документації та цінного майна. Також у Маріупольському порті прискорюються вантажні операції, зокрема з вивезення українського зерна.
Також 4 липня Маріупольська міськрада повідомила, що біля тимчасово окупованого Маріуполя знайшли тіло 12-річної зниклої дівчинки - за версією слідства, її міг збити російський військовий.
Після цього Андрющенко зазначив, що інцидент з загибеллю дівчини є показовим, який сколихнув все місто.
10 липня повідомлялося, що у селі Кременівка Маріупольського району 8 липня окупанти майже до смерті забили 30-річного глухонімого чоловіка. Постраждалий перебуває в реанімації у важкому стані.
Як повідомляла УМ, «Гостинний» Мелітополь: вибух на базі росіян і крематорій для «двохсотих».
Потяг із паливом, який прямував по 35-метровому мосту підірвали в російській Бурятії. Шлях росіяни використовують, зокрема, для військової логістики. >>
На Байкало-Амурській магістралі в Північномуйському тунелі ім. Бессолова, який знаходиться в Бурятії на території рф стався вибух у ніч на 30 листопада. >>
Вночі 30 листопада росія атакувала Україну 20 ударними дронами "Шахед" і 8 ракетами С-300 − Сили протиповітряної оборони знищили 14 безпілотників. >>
У Херсонській області в тимчасово окупованому селі Ювілейне вдалося підірвати будівлю, де проходила нарада окупантів, загинули 5 посадовців загарбників. >>
Війська рф завдали удару, за попередньою інформацією, балістичною ракетою по підприємству у Запоріжжі – поранено одну людину. >>
У Запорізької області в Мелітопольському районі у вихідні партизани підірвали автомобіль кадировців. >>