Перемога України – це капітуляція рашистського режиму путіна-2

13:37, 08.05.2023
Перемога України – це капітуляція рашистського режиму путіна-2

Метою рашистського режиму путіна є знищення української державності і українців як етносу (нації).

Завершення. Початок читайте тут.

 

Нині, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Однак тепер це — путінська нацистська-фашистська росія, яка говорить про «вирішальний внесок росіян у перемогу над нацизмом в Німеччині». Сьогодні саме російська федерація, увібравши в себе всі злочинні практики фашизму, нацизму, комунізму і тероризму, посягнула на наші  суверенітет, незалежність, територіальну цілісність і зруйнувала мир у Європі.

 

Згадуючи про Другу світову війну 8 травня, світова спільнота має усвідомити та пам’ятати: сучасна росія — НЕ переможець над Гітлером та нацизмом, НЕ визволитель Європи, а жорстокий  агресор і окупант, який нехтує міжнародним правом, прагне силової ревізії кордонів і прямує до новітнього тоталітаризму.

 

19 вересня 2019 року Європейський парламент прийняв резолюцію, в  якій наголосив: «Друга світова війна, сама руйнівна в історії Європи, стала безпосереднім наслідком трагічно відомого нацистського і радянського Договору про ненапад від 23 серпня 1939 року, також відомого як пакт Молотова – Ріббентропа, і його таємних протоколів, згідно з якими два тоталітарні режими, маючи на меті завоювати світ, ділили Європу на дві зони впливу».

 

На фото: таємний протокол до Договору про ненапад між Радянським Союзом і Німеччиною, відомий як пакт Молотова – Ріббентропа, підписаний в присутності Сталіна, посла Німеччини Вернера фон дер Шуленбурга та інших офіційних осіб о другій годині ночі 24 серпня 1939 року в Москві (офіційною датою підписання Договору про ненапад вважається 23 серпня).

 

Зверніть увагу на курйозність ситуації з пактом Молотова – Ріббентропа, яка полягала в факті підписання стандартного договору про «ненапад» терміном на 10 років між двома державами, які на момент підписання не мали спільного кордону.

 

Наступного дня після ратифікації Верховною Радою СРСР договору про ненапад, Німеччина 1 вересня 1939 року розпочала війну проти Польщі.

 

17 вересня Сталін, порушивши Договір про ненапад між Польщею та Радянським Союзом (підписаний 25 липня 1932 року в Москві), розпочав збройну агресію проти Польщі, окупувавши значну частину її території.

 

18 вересня німецький і радянський уряди затвердили спільне комюніке щодо дій і мети застосування військ Вермахту і Червоної Армії у Польщі. Сталін виконував угоди, підписані з Гітлером про поділ Польщі і знищення її як незалежної держави.

 

Таємний додатковий протокол визначав сфери взаємних інтересів обох держав у Східній і Північній Європі, поділ Польщі між ними при очікуваному в ті дні нападі Німеччини на Польщу та надав можливість захоплення Радянським Союзом колишніх територій Російської імперії, а також територій, що ніколи їй не належали.

 

Поділ Польщі з уточненими кордонами між Німеччиною і Радянським Союзом після її окупації військами цих країни був встановлений Договором про дружбу та кордон між СРСР та Німеччиною, підписаного Молотовим і Ріббентропом 28 вересня 1939 року в Москві з декількома таємними додатками до нього (так званий «Другий пакт Молотова-Ріббентропа).

 

Після підписання Договору про дружбу Сталін і Ріббентроп були в гарному настрої, вели теплі розмови, проголошували тости, а потім, на пропозицію Сталіна, поставили на мапі Польщі свої підписи і дату 28.09.1939 р., символічно закріпивши ліквідацію Польщі як незалежної держави (фото):

 

Після розпаду Радянського Союзу російська федерація проголосила себе його правонаступницею.

 

Європейський парламент і Парламентська асамблея ОБСЄ прийняли резолюції, в яких 23 серпня названо «Загальноєвропейським Днем пам’яті жертв сталінізму та нацизму в ім’я збереження пам’яті жертв масових страт і депортацій».

 

Цей день на офіційному рівні відзначається в Європейському Союзі з 2009 року. 

 

“Важливо пам’ятати про людей, які активно виступали проти тоталітарного правління та кого жителі Європи мають сприймати як героїв тоталітарної епохи за їхню самовідданість, вірність ідеалам, честь та мужність. Жертвам неважливо, який режим позбавив їх волі, піддавав катуванням або вбивав їх. Без правди та пам’яті не може бути примирення”, - наголошується у Резолюції Європейського парламенту «Щодо європейської свідомості та тоталітаризму» від 2 квітня 2009 року. 

 

У резолюції Європарламенту від 19 вересня 2019 року зазначено, що «нацистський і комуністичний режими здійснювали масові вбивства, геноцид та депортації і спричинили втрати життя і свободи в 20 столітті в небачених в історії людства масштабах».

 

Резолюція засуджує російську державну «пропаганду, яка продовжує відбілювати комуністичні злочини та прославляти радянський тоталітарний режим», Також засуджує «нинішнє російське керівництво  за спотворення історичних фактів і відбілювання злочинів, скоєних радянським тоталітарним режимом». Те, про що йдеться в резолюції,  описується як «інформаційна війна проти демократичної Європи».

 

У резолюції наголошується, що існує «нагальна потреба підвищити обізнаність, провести моральні оцінки та провести юридичне розслідування злочинів сталінізму та інших диктатур».

 

Резолюція закликає «російське суспільство змиритися зі своїм трагічним минулим», засуджує Пакт Молотова — Ріббентропа та підкреслює  важливість Європейського дня пам’яті жертв сталінізму і нацизму. У резолюції також висловлюється занепокоєння з приводу «використання символіки тоталітарних режимів у публічній сфері» та закликається до знесення пам’ятників і меморіалів, «що прославляють тоталітарні режими».

 

Резолюція вважається частиною виникнення антикомуністичної політичної культури в Європейському Союзі.

 

Росія різко відреагувала на резолюцію, а московський фюрер путін назвав її «абсолютно неприйнятною».

 

У 2020 році міністри закордонних справ Болгарії, Чехії, Естонії, Угорщини, Латвії, Литви, Польщі, Румунії, Словаччини та США звинуватили путіна у фальсифікації історії. 

 

Як росія «опустила» ООН

 

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця 8 лютого 2022 року на засіданні ООН з приводу масових вбивств мирного населення у Бучі російськими військовими нагадав членам організації про сумнівність перебування рф у складі ООН.

Щиро дякую йому за це!

 

Кислиця запитав присутніх у залі чи "голосував хтось за членство рф в ООН?" Після поставленого запитання він вдягнув окуляри і оглянув зал. Після повільного огляду присутніх, шукаючи підняту руку, Кислиця зняв окуляри і ствердно сказав: "Із цим залишу вас. Поміркуйте" і зійшов з трибуни.

 

Головуючий і секретар ООН, які сиділи за спиною Кислиці, знітившись, переглянулися… У залі наступила пауза, яка перейшла в гробову тишу… В цей момент всі присутні усвідомили, як у грудні 1991 року росія ввела їх в оману і цинічно опустила нижче плінтусу. Це була глобальна політична афера кінця ХХ століття з боку єльцинської росії.

 

Генеральна асамблея ООН 26 квітня 2023 року прийняла резолюцію, в якій росія названа АГРЕСОРОМ через її вторгнення в Україну.

 

Зауважу, що зазвичай представники Китаю утримувалися під час голосування за проєкти аналогічних резолюцій. Загалом резолюцію, присвячену співпраці ООН із Радою Європи, підтримали 122 країни. Крім Китаю, документ схвалили й кілька інших країн, які вважаються дружніми росії, у тому числі Казахстан і Вірменія, а також Індія та Бразилія.

 

У документі, зокрема, йдеться про «безпрецедентні виклики», які стоять перед Європою «після агресії російської федерації проти України, а раніше проти Грузії». У ній також міститься заклик «відшкодувати збитки», завданий жертвам агресії. Фашистська росія  була однією з п’яти країн (Білорусь, Нікарагуа, Сирія, КНДР), які голосували проти документа.

 

Російський фашизм

 

2 травня парламент ухвалив Постанову про Заяву Верховної Ради України "Про визначення існуючого в російській федерації політичного режиму як рашизму та засудження його ідеологічних засад і суспільних практик як тоталітарних та людиноненависницьких" (за постанову проголосували 281 нардепів).

 

Рашизм визнаний різновидом нацизму, фашизму і синонімом терміну «російський фашизм».

 

Раши́зм (від«росія»—англ. Russia, «раша») + «фашизм») або російський фашизм—термін, який використовується для позначення політичної ідеології та соціальної практики владного режиму росії кінця ХХ — початку ХХІ століття, що базується на ідеях «особливої цивілізаційної місії» росіян, «старшого брата серед братніх народів», ультранаціоналізмі, нетерпимості до елементів культури інших народів, в основному слов’янських, бо їх простіше русифікувати,  а також до народів, що проживали в російській  імперії або СРСР, використанні російського православ’я як моральної доктрини, на геополітичних інструментах впливу, насамперед енергоносіях для європейських країн, військовій силі стосовно країн, що входять до сфери впливу рф. 

 

Постанова покликана засудити рашизм як ідеологію і практики, що лежать в основі державної політики рф та містить звернення до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї  ОБСЄ, Парламентської Асамблеї НАТО, урядів та парламентів іноземних держав із закликом підтримати засудження ідеології, політики та практики рашизму.

 

Верховна Рада засуджує рашистськийрежим президента рф путіна як злочинний та звертається до міжнародного співтовариства із закликом застосувати реальні заходи для притягнення до відповідальності військово-політичного керівництва країни-агресора та об’єднати зусилля для подолання загроз, які становить для миру та безпеки людства такий режим.

 

"Прийняття даної Постанови сприятиме визнанню міжнародною спільнотою форми російської державної політики, як комплексу небезпечних та руйнівних ідей, метою яких є підрив системи сучасного міжнародного порядку та його принципів — перш за все визнання рівності всіх держав та їх суверенітету, а також прав людини. Постанова покликана звернути увагу міжнародних організацій, парламентів і урядів на вчинення злочинів російською федерацією та підстави, які цьому спонукали", - вважають народні депутати.

 

14 квітня 2022 року Верховна Рада України визнала росію державою-терористом із тоталітарним неонацистським режимом і заборонила його пропаганду, а також пропаганду акту агресії росії проти України. Парламент також визнав, що дії, вчинені ЗС російської федерації та її політичним і військовим керівництвом під час останньої фази збройної агресії росії проти України, яка розпочалася 24 лютого 2022 року, є  ГЕНОЦИДОМ українського народу.

 

Метою рашистського режиму путіна є знищення української державності і українців як етносу (нації). Про це в статті «Момент істини – або ми знищимо москальську чуму, або вона нас. Третього не дано».

 

«Містере Президенте США, не бійтеся!»

 

Сьогодні уже ніхто не сумнівається в перемозі України над путінською нацистською московією. Питання лише в тому, яку саме перемогу повинні або хочуть здобути українці?

 

Яке бачення закінчення війни у політичних лідерів країн світу (в тому числі і наших союзників і партнерів з групи «Рамштайн») нас, українців, не повинно турбувати.  

                         

За свою Перемогу, за право на життя ми платимо самою високою ціною — життям українців, а вони — лише баблом і зброєю, яку надають нам по чайній ложці в день, розтягуючи свою «щедрість» більш ніж на рік.

 

Міністр оборони Естонії Калле Лаанет переконаний, що Україна виграє війну, а для росії війна має закінчитись реальною поразкою.

«Я думаю, що Україна вийде з цієї війни переможцем. Чому я так вважаю? Тому що українці продемонстрували неймовірні бойовий дух та здатність до опору. Крім того, Захід зрештою зрозумів, що Україна бореться не лише за себе, а й за нас», – наголосив він.

 

Крім того, позиція західних країн у питанні допомоги Україні суттєво змінилася, зазначив міністр оборони.

 

«Якщо всі західні союзники заявляють, що Україна має виграти цю війну, то для мене питання в тому, чого ми тоді тягнемо? Надамо навчання у достатньому обсязі, системи озброєння, щоб було якнайменше загиблих серед мирного населення. Тобто потрібно якомога швидше закінчити цю війну. Не дипломатією. Росіян потрібно просто вибити з території України», – заявив Лаанет.

 

Експрезидент Польщі Лєх Валенса заявив, що з путіним треба було розмовляти по іншому з самого початку. Усадіть його і скажіть: "У тебе є ракети, але знаєш, що є у нас? Ми просто не хочемо тебе розстрілювати. Ми не хочемо тебе руйнувати, не змушуй нас використовувати наші можливості, ти не виживиш, хлопче. Не віриш, тоді подивись на наші пушки". "Ось так і потрібно розмовляти з президентом росії, а не якась там дипломатія", - наголосив Валенса в інтерв’ю виданню Interia.

 

Ексголовнокомандувач Силами оборони Естонії, а нині – член Європарламенту генерал-лейтенант Ріго Террас заявив: «США можуть закінчити війну дуже швидко, за два тижні, якщо вони цього забажають. Достатньо пари ескадрилей F-35, щоб закінчить війну з росією».

Більше про це у моєму відкритому зверненні (укр. і англ. мовами) до Президента США Джо Байдена (з яким я знайомий з 1999 року) «Містере Президенте США, не бійтеся!».

 

Як врятувати земну цивілізацію

 

Формулу порятунку земної цивілізації вивели Майстри Далекого Сходу після завершення Першої світової війни (1914–1918), яка забрала майже 23 мільйони людських життів (10 мільйонів військових і 13 мільйонів цивільних), понад 21 мільйон військових отримали поранення і каліцтва і майже 8 мільйонів зникли безвісти. На переконання Майстрів, формула повинна змінити методи ведення війни і з часом дозволить повністю з нею покінчити.

 

"Сьогодні уже не тисячі, а мільйони кажуть: "Ні війні!" Людство усвідомило той факт, що ще одна велика битва буде рівнозначна його повному знищенню, і досить багато людей стверджують, що краще нехай зникне правитель і цілий народ, який оголосив війну, але Цивілізація уціліє", - наголосили Майстри Далекого Сходу (Baird Spalding. Life and teaching of The Masters of the Far East, 1924р.).

 

Світ не прислухався. Чим це завершилося, загально відомо. Два психопатами Сталін і Гітлер, вступивши у таємну змову, розв’язали Другу світову війну (1939–1945), що призвело до понад 71 мільйона людських жертв, iз них — 46,7 мільйона мирних жителів.

 

У березні 1946 року колишній прем’єр-міністр Великої Британії Уїнстон Черчилль виступив із знаменитою промовою в американському штаті Міссурі, якою попередив майбутні покоління "про небезпеку російської агресії й тиранії".

Він привернув увагу на те, що Другої світової війни можна було уникнути. "Ніколи не було в історії війни, якій можна було б запобігти, ніж та, котра щойно спустошила величезну область на нашій планеті", - заявив Черчилль і застеріг від повторення помилки наступні покоління — ми не змогли зупинити Гітлера, але потрібно зупинити совєтську росію.

 

Великий політик Черчилль наголосив: "Совєтська росія жадає плодів війни і необмеженого розширення своєї влади та ідеології. З того, що я бачив під час війни в наших російських друзях і соратниках, я роблю висновок, що вони нічим не захоплюються більше, ніж силою, і нічого не поважають менше, ніж слабкість, особливо військову слабкість".

Слова Уїнстона Черчилля виявилися пророчими…

 

Повномасштабним військовим вторгненням в Україну, російський фюрер путін розв’язав по суті нову (Третю) світову війну. Причини цих воєн схожі. Міжнародна політика "умиротворення" Гітлера (Мюнхенська зрада Чехословацької республіки 1938 року) привела до Другої світової війни.

Постійні "занепокоєння" та "стурбованість" Заходу, щоб "не злити і не провокувати путіна", після нападу росії на Грузію 2008 року і анексії 20% її території, а згодом — окупації Криму і частини Донецької і Луганської областей в 2014 році закінчилися повномасштабною воєнною агресією росії проти України 24 лютого 2022 року — початком Третьої світової війни.

 

Сьогоднішній психопат путін погрожує світу ядерною війною заради задоволення своїх політичних амбіцій.

 

Згідно соціологічних досліджень, проведених у кінці квітня минулого року понад 83% росіян підтримують війну проти України і схвалюють дії путіна. Опитані заявляють, що відчувають такі емоції як "гордість", "радість", "надихання", "повагу", "довіру", "надію" на путіна і армію.

 

Подібне було в нацистській Німеччині Гітлера, фашистській Італії Муссоліні, тоталітарному Радянському Союзі Сталіна, такому ж Китаї Мао Цзедуна, в сьогоднішній Північній Кореї Кім Чен Ина, релігійно-фашистському Ірані аятола Алі Хомені, скочується до них і лідер комуністичного Китаю Сі Цзіньпін.

 

Згідно із дослідженням, проведеного Activegroup, 86,6% росіян підтримують потенційний напад путіна на території країн ЄС.

Начальник ГУР МО України Кирило Буданов розповів у інтерв’ю виданню Obozrevatel, що періодично проводиться зріз соціальних настроїв у росії. І на сьогодні відомо, що абсолютна більшість громадян країни-агресорки підтримують війну путіна проти України. Попри мобілізацію та поразки рф на фронті, росіяни все ще підтримують війну.

"На жаль 82% абсолютно підтримують бойові дії в Україні. Треба дивитися правді в очі. Ми воюємо не з російським режимом, як багато хто там вважає, а на жаль, з російським народом, 82% – це переважна більшість", – наголосив Буданов.

 

ВИСНОВОК: результати неодноразових досліджень засвідчують, що «путін і росія – це колективний вбивця" українців. Воєнного злочинця путіна підтримує 82% росіян, таких же нелюдів-виродків, які підлягають фізичному знищенню разом з "московським фюрером".

 

Результати неодноразових опитувань росіян є підтвердженням правильності Формули Майстрів Далекого Сходу, як можна запобігти розв’язанню путіним ядерної світової війни, яка призведе до загибелі земної Цивілізації — його ліквідація як Усами бен Ладена.

 

 

Про необхідність застосування Формули порятунку світу — ФІЗИЧНЕ ЗНИЩЕННЯ путіна, його рашистського режиму і тих, хто його підтримує, я неодноразово нагадував світовій спільноті впродовж останніх семи років, направляючи відповідні обгрунтування в ООН і НАТО, де мене знали як народного депутата, члена ПАРЄ, генерала української спецслужби.

 

Неодноразово пропонував (починаючи з 2008 року) ПАРЄ, ОБСЄ, ЄС, ООН, лідерам ведучих країн світу застосувати проти російської федерації, особисто путіна, його оточення, військово-політичного керівництва росії дійсно смертельні — "пекельні" фінансові, економічні, міжнародні, дипломатичні і юридичні санкції (які почали  застосовуватися лише після повномасштабної воєнної агресії росії проти України і то по чайній ложці). Вони б давно привели росію до фінансового і економічного краху і могли б упередили велику війну проти України.

 

ВИСНОВОК:

За всю свою багатовікову історію існування сутність російської імперії зла не змінювалась, як би вона не називалася, починаючи з ординського Московського царства і закінчуючи як Російська Федерація. Зовнішня політика Росії — це тероризм, експансії, анексії, агресії, загарбання чужих територій, поневолення народів і їх масове знищення.

 

Московія (росія) була, є і залишиться "генетичним сміттям", "дурною країною", "загарбницькою німою нацією від природи", "нацією, в серці якої кипить неприборкана пристрасть до завоювань чужих земель", "скопищем тіл без душ", "пекельних виродків", "садистів", "душогубів", "дурнів", "брехунів", "історичним прокляттям людства", "помилкою історії", "державою терористом", "імперією зла" і постійною загрозою людству, допоки не буде ПОВНІСТЮ ЗНИЩЕННА, а на її уламках не виникнуть незалежні національні держави.

 

Імперська росія НЕ має права на майбутнє існування у її теперішньому вигляді і кордонах. Самим своїм існуванням росія як імперія планетарного зла є реальною ядерною загрозою існуванню Цивілізації.

Російська імперія сьогодні — це заразна суха гілка на Древі Життя Людства, ракова пухлина на тілі планети Земля, яка ПОВИННА БУТИ ЗНИЩЕНА РАЗ І НАЗАВЖДИ!

 

Нагадаю, що і у Першій, і у Другій світових війнах агресор був розгромлений і змушений був капітулювати. Це повинно статися і з фашистським терористичним режим російської федерації!

 

У ситуації, яка склалася у зв’язку з воєнною агресією росії проти України та погрозами путіна застосувати ядерну зброю, відповідно до норм міжнародного права, ст. 51 Статуту ООН, законів війни і національного законодавства України, фізична ліквідація путіна буде легітимною, правовою, законною і справедливою, як така, що вчинена у стані необхідної оборони і крайньої необхідності, за аналогією вбивства Усами бен Ладена (знищення якого, за твердженням міністра закордонних справ росії лаврова, "виправдано з точки зору міжнародного права і права на самооборону").

Про правові підстави фізичного знищення путіна читайте у статті.

 

Заради порятунку земної Цивілізації російський фюрер путін, створений ним фашистський режим і ті, хто його підтримують повинні бути ФІЗИЧНО ЗНИЩЕНІ.

Настав час, щоб НАТО і формат "Рамштайн" на чолі США нарешті прислухалися до порад Майстрів Далекого Сходу як зберегти цивілізацію!

Лідери країн-членів НАТО повинні перестати боятися путіна і усвідомити, що російсько-українська війна — це третя світова війна. Це війна за збереження людства і планети Земля. Це цивілізаційна війна між демократією і авторитаризмом.

 

Поразка України у цій війні — це катастрофічна поразка всього цивілізованого світу, в першу чергу, США, Великої Британії, Канади, ЄС і Західної цивілізації на сотні років.

 

Якби це трапилося в перший тиждень воєнної агресії, то російські солдати, підсилені своєю приголомшливою перемогою, вже через декілька днів були б на кордонах Польщі, облаштовуючи нові командні пункти, копаючи нові окопи. НАТО було б у хаосі; увесь Альянс був би змушений витрачати мільярди на підготовку до неминучого вторгнення у Варшаву, Вільнюс чи Берлін. Мільйони українських біженців жили б у таборах по всій Європі без жодної перспективи повернутися додому; хвиля співчуття, яка спочатку вітала їх, давно б спала; гроші б закінчилися, пішла б зворотна реакція. Економіка Молдови зазнала б повного краху, а проросійський уряд у Молдові, ймовірно, вже планував би включити цю країну до нової російської-білоруської-української-грузинської федерації.

 

Ця катастрофа не обмежилася б Європою. На іншому кінці світу реалізувалися б плани комуністичного Китаю щодо вторгнення на Тайвань, тому що Пекін припустив би, що Америка, яка не бажає захищати європейського союзника і яка повністю загрузла в тривалій боротьбі проти росії, що осміліла, ніколи не кине усі свої сили, щоб допомогти острову в Тихому океані. Іранські мулли, так само підбадьорені успіхом росії та поразкою України, сміливо оголосили б, що нарешті отримали ядерну зброю. Від Венесуели до Зімбабве та М’янми, диктатури по всьому світу посилили б свої режими та посилили б переслідування своїх опонентів, тепер впевнені, що старі правила — конвенції про права людини та геноцид, закони війни, табу на силове змінення кордонів — більше не чинні. Від Вашингтону до Лондона, від Токіо до Канберри, демократичний світ похмуро зіткнувся б зі своєю історичною застарілістю…

 

Від цивілізаційної катастрофи світ врятував незламний Український народ і його героїчні Збройні сили. Рік війни, що минув, став РІЧНИЦЕЮ НЕЗЛАМНОСТІ УКРАЇНИ і панахидою роковин, яку відправив у москві путін за знищеними в Україні рашистами.

 

Україна і цивілізований світ НЕ мають права потерпіти поразку у війні з фашистською російською федерацією, яка є центром планетарного зла і реальною загрозою знищення світової цивілізації, демократії, свободи і верховенства права.

Московська ординська армія вбивць, гвалтівників, мародерів, нелюдів як загроза людству повинна бути розгромлена вщент!

 

«Україна — Месія Людства»

 

Російсько-українська війна — це також війна між Вселенським Добром і злом, Світлом і пітьмою, Правдою і брехнею, Любов’ю і ненавистю, Творцем (БОГОМ) і Антихристом в особі путіна, який повинен бути фізично знищений!

 

Перемога України у війні — це не лише історична НЕМИНУЧІСТЬ. Це Божественна місія Української Народу врятувати людство від ядерної пожежі, яку погрожує розпалити "божевільний" путін. Усвідомте це!

Більше на цю тему в історично-біблійному дослідженні «Україна — Месія Людства. Біблія і війна». Дослідження викликало лють і ненависть російських попів на московських болотах і в Києві. На сайтах в росії воно не доступне, заблоковане. 

 

Негайно створіть антипутінську коаліцію 

 

Керівники держав "формату Рамштайн" і країн-членів НАТО повинні негайно підписати Договір про створення військово-політичного союзу з Україною (юридично утворити антипутінську військову коаліцію) і визначити стратегічну мету у цій війні.

 

Мета антипутінської коаліції, на мою думку, повинна передбачати:

 

1) беззастережну капітуляцію фашистської російської федерації (за  аналогією капітуляції нацистської Німеччини у травні 1945 року);

2) взяття зобов’язань щодо своєчасного надання Україні необхідної військової, технічної, матеріальної, медичної, фінансової та іншої допомоги;

3) невідкладне надання Україні зброї, яка забезпечить в цьому році повний розгром російських військ і отримання Україною Перемоги, що позбавить московського фюрера путіна можливості вести проти України "затяжну війну" впродовж декількох років "на виснаження";

4) звільнення окупованих територій і відновлення територіальної цілісності України в кордонах 1991 року, визнаних ООН;

5) повне відшкодування Україні збитків, нанесених російською агресією;

6) виключення російської федерації зі складу ООН і ОБСЄ;

7) встановлення заборони російській федерації мати ядерну зброю та іншу зброю масового знищення, запровадивши на першому етапі жорсткий постійний контроль НАТО за її зберіганням з метою недопущення її використання;

8) створення Міжнародного спеціального трибуналу з розслідування воєнних злочинів рф, президента путіна, вищого політичного і військового керівництва росії, а також самопроголошеного президента лукашенка і керівництва Білорусі у зв’язку зі злочином агресії проти незалежної суверенної України;

9) фізичне знищення воєнного злочинця путіна, якщо він добровільно не з’явиться в Міжнародний кримінальний суд (або інший спеціальний трибунал) для здійснення над ним правосуддя.

 

Нагадую керівникам держав "формату Рамштайн", країн-членів НАТО і президенту Володимиру Зеленському, що в силу свого характеру,  психотипу і психічного стану здоров’я путін:

 

1) ні за яких обставин добровільно у відставку НЕ піде, владу нікому НЕ передасть ні під які гарантії особистої безпеки;

2) ніколи НЕ визнає себе переможеним, НЕ змириться з поразкою і на поступки НЕ піде;

3) окупаційні війська з території України, включаючи Крим, добровільно НЕ виведе. Будь який з цих кроків путіна — це його політична і фізична смерть;

4) ніяких з переговорів з путіним! Ніяких! Ні за яких обставин! Фізичне усунення його від влади (в тому числі, шляхом вбивства) — це єдиний спосіб не дати кремлівському фюреру розпочати ядерну війну.

5) так званий «мирний план» Сі Цзіньпіна (який є «троянським конем») і «мирний план» Макрона (спосіб капітуляції України) викиньте на смітник або засуньте їм в одне місце…

Більше на цю тему у статті «Чому путін просить мирних переговорів з Україною».

 

The Tiger Lillies та The Hypnotunez зобразили путіна у новому кліпі з петлею на шиї.

 

Акт капітуляції російської федерації підписують представники російської влади (які не вчинили злочину агресії проти України) без участі путіна (який на момент підписання повинен бути арештований або повішений/вбитий), Україна як країна Переможець і лідери країн "антипутінської коаліції".

 

Підтримую пропозицію президента Польщі Анжея Дуди, який вважає, що капітуляцію росії гарно було б підписати у Переяславі. Під час візиту до Латвії він розповів, що давав таку пораду президенту Володимиру Зеленському.

 

"Зважаючи на нашу історію, на те, як наші дороги колись розійшлися, я тебе дуже прошу, коли ви переможете росію, коли росіяни приповзуть на колінах просити миру — везіть їх у Переяслав. Нехай там підпишуть мир з вами. Нехай перекреслять цим усі роки російського, радянського впливу і неволі від царських часів", — переповів Дуда розмову із Зеленським.

 

«Смерть рашистам»!

 

Воєнних злочинців (путіна, патрушева, шойгу, герасімова, лаврова, пригожина, кіріла і весь їхній сатанинський "рускій мір" — список воєнних злочинців вищого військово-політичного керівництва росії маємо)  необхідно визбирати по всьому світу і як "сухе галуззя кинути у вогонь" (Євангеліє від Івана: 15:5-6) — ФІЗИЧНО ЗНИЩИТИ!

"Всяке дерево, що не дає плоду доброго, зрубують і у вогонь кидають" (Євангеліє від Матфея, 7:19).

Так і з москалями-загарбниками треба чинити, допоки останній звірино-подібний нелюд не згорить у Вогні праведнім.

 

Суху гілку на Древі Життя, ракову пухлину на тілі планети Земля, центр світового зла — російську імперію СПАЛИМО до тла, а попіл розвіємо по вітру. Остання імперія планетарного зла — рашистська російська федерація повинна бути ЗНИЩЕНА. І так буде! Більше про це у статті «Воєнний злочинець путін і його терористичний режим повинні бути знищені як ракова пухлина на тілі планети».

 

Наказ бійцям «Українського СМЕРШу» («СМЕРТЬ РАШИСТАМ»): воєнних злочинців у полон НЕ БРАТИ! ВБИВАТИ  без жалю і пощади у будь який доступний спосіб, як заповідали нам наші пращури орії-руси! Пам’ятайте: «хороший» москаль — мертвий москаль!

Тибетська мудрість

Якось мій Учитель, тибетський монах Церін, у якого я понад 50 років тому проходив духовні практики і тренування зі східних бойових мистецтв, сказав: "Історія не знає (не терпить) умовного способу. Дивлячись з вершини свого часу на історичні події і тих, хто за ними стояв, даючи їм оцінку, ми нерідко використовуємо умовні конструкції, а що було б, якби він зробив так або інакше…"

 

"Проте, пам’ятай: сьогоденням, яке завтра уже буде минулим, можна ВІДКРИВАТИ МАЙБУТНЄ. Яке воно буде — залежить від тебе. Не становись лише рабом обставин. Самий небезпечний ворог людини — її внутрішній СТРАХ. Подолай його і станеш НЕПЕРЕМОЖНИМ! Роби все, що від тебе залежить без СТРАХУ і світ зміниться на краще, стане добрішим», - зауважив Учитель.

 

В минулому році українці подолали свій страх, відродилися та ідентифікували себе як НАЦІЯ. Стали НАРОДОМ ПЕРЕМОЖЦЕМ! Україна уже назавжди ЗДОБУЛА ментальну і духовну ПЕРЕМОГУ над фашистською російською імперією і путінською нацистською ідеологією "руZZкій мір"!

 

Залишилося лише зібрати біологічне сміття рашистських звіроподібних/ твариноподібних нелюдів і спалити їх  праведним Вогнем. Попереду тяжка жертовна битва, яка завершиться омріяною українцями Перемогою. Якщо з нами БОГ, то яка різниця, хто проти нас?!

 

Процес кончини самого антихриста путіна уже запущений Творцем. Циклічний час «кривавого карлика з чорною душею» завершується в його сакральний день «ПОБЄДОБЄСІЯ» —  09.05.2023 і путін буде стертий з «Матриці». Почнеться запуск процесу загибелі в болісних муках російської федерації — останньої імперії планетарного зла.  Поневолені народи здобудуть незалежність і утворять свої національні держави, для яких Україна буде взірцем демократичної країни.

 

2023 рік – це рік сходу Українського Сонця над Землею, який розпочався 16.04.2023. «Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці…».

«Згадаєте мої слова: росія зникне з лиця Землі, коли зійде українське сонце!», – заявив перший президент незалежної Ічкерії генерал Джохар Дудаєв (з яким я особисто був знайомий) в інтерв’ю 1995 року (вбитий ракетним ударом 21 квітня 1996 року за особистим наказом президента росії Єльцина).

 

Починається цикл становлення України як Духовного, інтелектуального і політичного лідера Європейської цивілізації, становлення України центром об’єднаної Європи від Ла Маншу до Уралу.

 

Слава Україні! Слава ЗСУ! Героям Слава!

Боремося і перемагаємо! За нами правда, з нами Бог!

 

 Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО, Герой України, кавалер ордену ООН «Діяння на благо народів», медалі ЄС “Європа – союз цінностей”, народний депутат України ІІ-VІ скликань, член ПАРЄ (2006-2010), почесний голова СОУ, генерал-лейтенант