Завод Азовсталь росіяни віддали на поталу– Андрющенко

13:53, 15.04.2023
Завод Азовсталь росіяни віддали на поталу– Андрющенко

Залишки Азовсталі остаточно дограбовуватимуть окупанти. (Фото Reuters)

Росіяни створили відверту фінансову прокладку-пустишку для повного розграбування Азовсталі.

 

Як інформує УМ, про це 15 квітня у Телеграмі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

 

«Росіяни оголосили, що Азовсталь переходить під керівництво «Корпорация развития Добасса» (КРД)…Якщо стисло, то все каже про те, що Азовсталь віддали на відкуп та розграбування... Для того створили відверту фінансову прокладку-пустишку», - написав Андрющенко.

 

Як зазначив Андрющенко, пошук по новинах видає, що КРД - спеціально створена минулого року корпорація великого та середнього бізнесу росії нібито для покращення життя в «днр».

 

Проте, зазначив він, якщо продовжити шукати далі, то можна знайти сайт КРД на якому заповнено лише одну сторінку, є лише контактні телефони. Також Андрющенко розповів, що пошук за номером телефону виявив, що за ним обліковується не якась там Корпорація Донбасу, а цілком російське відділення аудиторської контори, а ще – інженерна агенція АСД-проект.

 

«І ще, і ще і все веде до санкт-петербургу. При тому, період реєстрації КРД співпадає з періодом заходу Беглова в Маріуполь», - пише Андрющенко.

 

Радник міського голови підкреслив, що всі гучні заяви про якісь нереальні «інвестпарки на Азовсталі» очікувано виявились просто мародерством металобрухту тотального масштабу для приватної кишені керівництва росії.

 

Зауважимо, що Маріуполь та навколишні селища загарбники перетворюють на військово-логістичний хаб російської армії. На території меткомбінату «Азовсталь» російська загарбники відкрили майданчик для своїх гвинтокрилів.

 

У захопленому Маріуполі біля меткомбінату «Азовсталь» російські загарбники почали розчистку з подальшим будівництвом своїх укріплень.

 

Заочно судитимуть генерал-лейтенанта російської федерації, який наказував обстрілювати цивільних у Донецькій області і керував штурмом «Азовсталі».

 

Як повідомляла УМ, у Маріуполі рашисти знесли частину драмтеатру як доказ бомбардуванн.