Війна тилам: рашисти застосовують по всій території України тактику випаленої землі
За перший тиждень липня російські терористи лише у столичному регіоні вбили 48 і поранили більше півтори сотні людей. >>
Володимир Зеленський подякував усьому американському народові за підтримку й допомогу
Президент України Володимир Зеленський зустрівся із делегацією із США, яку очолив колишній держсекретар Майк Помпео. Разом з ним приїхали політики, бізнесмени і представники благодійних організацій Сполучених Штатів. Глава держави подякував Сполученим Штатам за незмінну підтримку України.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє прес-служба глави держави.
«На жаль, війна триває вже понад рік, і ми раді, що Сполучені Штати поруч і разом із нами борються за спільні цілі. Ми відчуваємо і двопартійну підтримку, і підтримку з боку Білого дому», – наголосив Президент і подякував усьому американському народу за допомогу.
Вітаючи делегацію в Києві, глава держави наголосив на важливості таких візитів і зустрічей, які є потужним сигналом підтримки українців у боротьбі за свободу та демократію.
«Радий бачити, що Ви приїхали зі своїми друзями, – сказав Президент, звертаючись до Майка Помпео. – Усебічна американська підтримка надзвичайно важлива для нас».

Під час зустрічі Зеленський запросив американський бізнес активно інвестувати в Україну, зазначивши, що держава відкрита для співпраці і готова надати інвесторам повне сприяння.
Він поінформував про можливості розвитку бізнесу у сферах будівництва, сільського господарства, ІТ-технологій тощо.
Президент також акцентував на важливості продовження й посилення оборонної допомоги та спільного розвитку оборонних технологій з урахуванням досвіду, набутого Україною під час війни.
«Інвестуйте в бізнес, бо бізнес – це те, що створює робочі місця. Ми зацікавлені в тому, щоб люди могли знайти роботу, а бюджет отримував надходження для посилення наших спроможностей на полі бою», – резюмував Зеленський.
Під час зустрічі також ішлося про низку інших актуальних питань, зокрема рух України в НАТО, важливість подальшого посилення санкційного тиску на РФ.
Як повідомляла УМ, перед Білим домом у США десятки активістів із українськими й американськими прапорами вшанували пам'ять загиблих у Бучі.
За перший тиждень липня російські терористи лише у столичному регіоні вбили 48 і поранили більше півтори сотні людей. >>
Тактику застосування ударних безпілотників типу Shahed рашисти змінюють, переходячи з бензинових на реактивні. >>
Після чергової масованої варварської ракетно-дронової атаки росії – Україна звернулася із терміновим запитом про скликання засідання Ради Безпеки ООН Рішення ухвалене через нові удари по українських містах, внаслідок яких зростає кількість загиблих. >>
На території Національного військового меморіального кладовища на Київщині Після сильної зливи розмило дороги, а в зоні поховань утворилися провали. >>
Вранці 4 липня мікроавтобус Mercedes Sprinter, який рухався з Одеси до Миколаєва, зіткнувся з вантажівкою між селами Красне та Нечаяне на Миколаївщині, унаслідок чого 9 людей загинули. >>
У низці американських міст через рекордно-аномальну спеку скасували або перенесли святкові заходи до Дня незалежності США 4 липня. >>