Насильницьке викрадення дітей росією може сягати сотень тисяч – глава УГКЦ

11:41, 27.03.2023
Насильницьке викрадення дітей росією може сягати сотень тисяч – глава УГКЦ

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав зробив шокуючу заяву щодо кількості депортованих український дітей до росії. (Фото: сайт УГКЦ)

Понад 16 тисяч дітей росіяни викрали, насильно забрали з їхніх родин, стверджуючи, що батьки від них відмовилися.

 

Це лише офіційна статистика.  Про це сказав Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму зверненні в 58-й тиждень повномасштабної війни, яку російський агресор приніс на нашу мирну землю. 

 

Як інформує УМ, про це повідомив на своєму сайті Департамент інформації УГКЦ.

 

«Вказана цифра — це офіційно підтверджена кількість, але справжнє число дітей, які стали жертвами російського насильства через насильницьке викрадення може сягати десятків і сотень тисяч. І це сьогодні вже визнають офіційні особи різних держав», — наголосив Предстоятель УГКЦ.

 

Він подякував міжнародним інституціям, які вважають викрадення українських дітей військовим злочином, котрий потрібно засудити на рівні Міжнародного трибуналу над військовими злочинами Росії.

 

Глава УГКЦ зауважив, що деяких дітей вдалося повернути додому. Вони розказують історії пережитого жахіття… Ці діти, переконує він, потребують нашої особливої опіки, людського тепла, духовного зцілення.

 

«Боже, благослови наше військо на фронті, яке створює простір життя і свободи для дітей України», — попросив Предстоятель.

 

Як повідомляла УМ, зрадник Валерій Астахов знущався над депортованими українськими дітьми у Криму.