Знищення Попасної окупанти визнали на офіційному рівні

09:59, 16.03.2023
Знищення Попасної окупанти визнали на офіційному рівні

Попасну окупанти не враховують вже офіційно – населеного пункту немає серед міських та муніципальних округів, у так званій «лнр» вимагають швидко відмовлятися від громадянства України (Фото: Фейсбук Луганська обласна державна адміністрація)

На офіційному рівні російські загарбники визнали повне знищення Попасної Луганської області.

 

Як інформує УМ, про це 16 березня Луганська обласна військова адміністрація повідомила в Фейсбуці.

 

"У так званій "лнр" уведені в дію "закони" "Про адміністративно-територіальний устрій" та "Про утворення на території "лнр" міських та муніципальних округів". Зокрема ухвалені 11 міських та 17 муніципальних округів (районів). В жодному з переліків немає Попасної", - наголошують в ОВА.

 

Якщо раніше росіяни лише говорили про недоцільність відновлення міста, яке самі ж і зруйнували, то днями своє рішення вони закріпили на законодавчому рівні. "Населені пункти колишнього району підпорядкували найближчим містам. Можна вважати, що хоч одну свою обіцянку росіяни виконали", - підкреслюють в ОВА.

 

Крім того, йдеться уповідомленні, стають жорсткішими вимоги загарбників "при влаштуванні на роботу, зокрема до державних і муніципальних органів, та оформленні соціальних виплат. Вони все частіше вимагають, крім паспорта рф, ще й припинення українського громадянства".

 

До того ж, повідомляють в обладміністрації, "держдума рф ухвалила законопроєкт, згідно з яким пропонується вважати припиненим українське громадянство з дня подання заяви про вихід із нього. Водночас громадяни зобов'язуються утриматися від реалізації прав та виконання обов'язків громадянина України, у тому числі від отримання та використання українського паспорта та інших документів, що засвідчують це громадянство".

 

Також росіяни продовжують використовувати цивільних як "живий щит". "Як і раніше, техніку вони розміщують поруч з відділеннями лікарень та школами. Так само, як й особовий склад. Засоби ППО ворога також можна помітити посеред житлових кварталів міст", - зазначають в Луганській ОВА.

 

Як повідомляла УМ, на Україну навесні та влітку чекають важкі бої – Пентагон.