У київському метро з’являться нові наскрізні вагони, фото

18:17, 21.02.2023
У київському метро з’являться нові наскрізні вагони, фото

Які саме будуть модифікації вагонів - наразі невідомо. (Фото: Телеграм Київ онлайн.новини)

Придбати 50 наскрізних вагонів планують наприкінці лютого місто Київ та столичне метро. Незвичних для українців вагонів вистачить на 10 поїздів.

 

Як інформує УМ, про це повідомив начальник Київського метрополітену Віктор Брагінський.

 

Наразі, пояснює він, місто та Київський метрополітен проводять процедуру закупки вагонів коштом кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку. Тепер має розпочатися другий етап процедури, і наприкінці лютого відбудеться аукціон.

 

"Згідно з нашими технічними умовами, ми плануємо закупити саме наскрізні вагони. У світі вже мало хто використовує окремі вагони, а наскрізні більш просторі та можуть вмістити більше пасажирів. Ми плануємо отримати 50 наскрізних вагонів – відповідно буде 10 поїздів", – зазначив Брагінський.

 

 

Він зауважив, що метрополітен також готує тендерну документацію на придбання нових вагонів в рамках проєкту "Київський міський електротранспорт", в рамках якого планує отримати ще 50 наскрізних вагонів.

 

"Після того, як буде обраний переможець аукціону, ми плануємо отримати цю техніку вже через рік, тобто в 2024 році", – уточнив Брагінський.

 

Нагадаємо, що АТ "Київметробуд" відновив будівельні роботи по будівництву гілки метро на Виноградар.

 

 

Як повідомляла УМ, Звіринецька та Варшавська: у додатку «Київ Цифровий» пропонують нові назви станцій метро та вулиць.