Резнікова «посватали» на інше міністерське крісло без його згоди-відома

12:53, 06.02.2023
Резнікова «посватали» на інше міністерське крісло без його згоди-відома

Олексій Резніков роздратовано відреагував на повідомлення, що його хочуть "перевести" на посаду міністра стратегпромисловості: "Чую вперше, але я відмовився б".

Ні президент, ні прем'єр-міністр не пропонували Міністру оборони очолити Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості – заявив Олексій Резніков. Та навіть якби таке сталося, він би відмовився.

 

Як інформує УМ, про це у неділю, 5 лютого Резніков заявив у коментарі Фактам ICTV.

 

"Я можу прокоментувати, що це для мене новина. Зі мною жодної розмови про Міністерство з питань стратегічної промисловості не було з президентом України, верховним головнокомандувачем", - зазначив він. Свою позицію він пояснив тим, що це юридично неможливо.

 

"Процедури переведення всередині уряду з міністра на міністра не існує - це рішення парламенту може бути лише за поданням прем'єр-міністра, якщо це не посада МОУ чи МЗС", - сказав він.

 

Він також додав, що не зміг би якісно виконувати роботу голови Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості, оскільки "не має для цього експертизи".

 

"Тому я думаю, що це помилка", - наголосив міністр.

 

Раніше голова фракції Слуга народу Давид Арахамія заявив, що Резнікова переведуть до Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості для посилення військово-промислового співробітництва.

 

Як повідомляла УМ, Буданов очолить Міноборони замість Резнікова.