В Києві стартував щорічний форум «Креативна Україна»

11:26, 07.12.2022
В Києві стартував щорічний форум «Креативна Україна»

Участь у роботі форуму візьмуть чимало відомих креативно-непересічних людей.

Форум «Креативна Україна», який проводиться в Україні щороку, розпочав свою роботу в столиці.

 

Як інформує УМ, про це 7 грудня повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в Телеграм.

 

Міністр зазначив, що цього разу захід присвячений темі, яка стосується ролі креативних індустрій та культури України в сучасних реаліях.

 

"Будемо говорити про майбутні тенденції розвитку; пріоритетні напрямки підтримки; можливі інструменти для посилення спроможності; роль креативних індустрій у сприянні подоланню наслідків складної ситуації, яка відбувається в Україні", – зазначив урядовець.

 

Протягом 7-8 грудня в онлайн- та офлайн-форматах гостями та спікерами форуму стануть: голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас, міністр культури та національної спадщини Республіки Польща Пйотр Глинський, міністр культури Французької Республік Ріма Абдул-Малак, міністр культури Литовської Республіки Сімонас Кайрис , директор Британської Ради в Україні Ніколас Томас.

 

Участь у роботі форуму також візьмуть Святослав Вакарчук, Сергій Жадан, Ірина Данилевьска, Катя Сільченко, Катя Тейлор, Девід Кодлінг, Анжрі Федорів та багато провідних експертів у галузях креативних індустрій.

 

Міжнародний форум "Креативна Україна" є найбільшою у Східній Європі платформою для обговорення напрямків державної політики у сфері культури та креативних індустрій. Щороку подія збирає кількадесят спікерів та спікерок з понад 10 країн світу.

 

Форум відбувається з 2017 року. Його засновником та головним організатором є Міністерство культури та інформаційної політики. До прямої трансляції можна долучитися за посиланням.

 

Як повідомляла УМ, Національна опера України відмовилась від творчості причетних до країни-агресорки митців.