У Херсоні окупанти розікрали все комунальне майно

15:20, 03.11.2022
У Херсоні окупанти розікрали все комунальне майно

З Херсона окупанти роблять пустку: грабують все підряд.

Окупаційні російські війська розграбували в Херсоні все комунальне майно: з обласного центру вивезли пожежні машини, автобуси і карети швидкої допомоги

 

Як інформує УМ, про це «Новинам Приазовʼя» розповіла начальниця Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова.

 

«Розграбоване абсолютно усе майно в нашому місті, яке належало до комунальних підприємств, що забезпечували життєдіяльність нашого міста. Комунальне підприємство «Херсонміськводоканал», яке мало на своєму балансі велику кількість саме технічних засобів, машин, це все вивезено, нічого немає. Така сама ситуація і підприємства «Херсонгаз». Воно повністю спустошене. Наш автопарк, який був поповнений 30-ма автобусами, — вони всі вивезли. Швидкі допомоги, які були в місті, всі вивезені, пожежні машини — жодної не залишилося», — сказала Лугова.

 

Представник окупаційної влади захопленої Херсонщини кирило стремоусов вже каже, що російські війська, скоріше за все, підуть з Херсона на лівий берег Дніпра. Окупанти намагаються виселити з міста якомога більше мешканців.

 

У розвідці України повідомили, що росіяни заохочуть жителів Херсона до переїзду так званими «житловими сертифікатами» на придбання житла в рф. Проте примусові виселення жителів тривають. У звільнене житло заселяються перевдягнені в цивільне російські військові зс рф. У місцевих також відбирають автомобілі.

 

Впродовж кількох останніх тижнів йде переселення колаборантів та представників окупаційної адміністрації до пансіонатів, які розташовані на Арабатській Стрілці. Власників баз відпочинку примушують розселяти «переселенців».

 

Нагадаємо, що 18 жовтня в окупованій частині Херсонщини оголосили про «організоване переміщення цивільного населення на лівий берег Дніпра» на тлі наступу ЗСУ.

 

Окупанти вивезли «адміністрації» на лівий берег Херсонщини, а російські війська будують укріплення. Ймовірно, Херсон готують до вуличних боїв.

 

2 листопада у Херсонській області окупанти оголосили про «заборону на транспортне сполучення з правим берегом Дніпра». Вже 3 листопада з будівлі обласної державної адміністрації в Херсоні зник російський прапор.

 

Як повідомляла УМ, у Херсоні рашисти оголосили набір у «тероборону».