ЗСУ знищили російські військові катери та баржі під Антонівським мостом

14:14, 03.11.2022
ЗСУ знищили російські військові катери та баржі під Антонівським мостом

Антонівський міст став для російських окупантів другою Чорнобаївкою.

Російські військові катери та баржі під Антонівським мостом знищено українськими військовими. Відразу після цього так звана влада Херсонщини заявила, що евакуація на лівий берег Дніпра припинена.

 

Як інформує УМ, про це 3 листопада на брифінгу в Медіацентрі Україна - Укрінформ розповів депутат Херсонської облради Сергій Хлань.

 

«Окупанти вчора ввечері заявили, що так звана евакуація закінчилася. Вони оголосили, що пересування річковим транспортом для приватних осіб заборонене. Це вони зробили після того, як наша артилерія в черговий раз дуже потужно відпрацювала їх переправу. Знищені військові катери, які пересували так звані платформи-понтони, на яких окупанти переміщували техніку, а також баржі, що були під Антонівським мостом. І після цього вони побачили, що все не придатне до використання і все припинилося», - сказав Хлань.

 

Проте, за словами депутата облради, загарбники суперечать самі собі, оскільки ще зранку 3 листопада в мережу було викладене відеозвернення, що сьогодні останній день евакуації попри вчорашні заборони і неможливість це зробити.

 

Хлань також зазначив, що на даний момент важко сказати, скільки загарбників знаходиться в Херсоні, особливо через жваве переміщення з правого на лівий берез Дніпра впродовж останніх днів. Місцеві повідомляють, що, на перший погляд, російських військових у місті стало значно менше. Організація російської «тероборони» не пішла далі анонсування.

 

«Фізично їх ніхто не бачив, а з огляду на термінову евакуацію, а фактично депортацію цивільних і масове мародерство в Херсоні, важко сказати, що вони можуть там когось набрати. Колаборанти всі втікають, а ті, хто лишилися, то точно люди з проукраїнською позицією, які чекають ЗСУ», - додав депутат.

 

Нагадаємо, що в тимчасово захопленому Херсоні з приміщення адміністрації зняли прапор рф. Окрім того, у Чорнобаївці, Степанівці та Білозерці загарбники залишили блокпости.

 

Як повідомлялося, Генштаб відстежує переміщення ворога на Херсонському напрямку і під кожну дію противника ЗСУ планує протидію. За словами заступника начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексія Громова, загарбники на Херсонському напрямку мають певні проблеми з логістичним забезпеченням, оскільки українські війська контролюють переправи через Дніпро.

 

Як повідомляла УМ, артилеристи підірвали на Антонівському мосту колону військової техніки рф з боєприпасами.