«Сліпе» МЗС: Китай нічого не знає про атаку дронів на Київ і пропонує стриманість

10:22, 19.10.2022
«Сліпе» МЗС: Китай нічого не знає про атаку дронів на Київ і пропонує стриманість

Речник МЗС КНР Ван Веньбінь шокував на брифінгу журналістів повідомивши про непоінформованість свого відомства щодо варварського бомбардування Києва. (Фото: МЗС Китаю)

Нічого не знають про атаку російських дронів на Київ 17 жовтня, коли загинули п'ять осіб і була пошкоджена інфраструктура – цинічно заявили в Міністерстві закордонних справ Китаю.

 

Як інформує УМ, про «необізнаність» це заявив на брифінгу речник МЗС КНР Ван Веньбінь.

 

"Я не знаю, про що ви кажете", - сказав він у відповідь на питання журналіста про російський удар 17 жовтня.

 

"Позиція Китаю щодо українського питання є послідовною та чіткою. За нинішніх обставин усі зацікавлені сторони повинні проявляти спокій і стриманість, заохочувати та підтримувати всі дипломатичні зусилля, які сприяють мирному врегулюванню кризи в Україні, для спільної деескалації ситуації", - додав речник.

 

Нагадаємо, в Євросоюзі підготували документ, який рекомендує країнам-членам посилити своє ставлення до Китаю і розглядати цю країну як тотального конкурента з обмеженими сферами потенційної взаємодії.

 

Минулого тижня глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель виступив із промовою, в якій заявив, що ЄС занадто покладався на Росію та Китай і це має змінитися.

 

Як повідомляла УМ, Китай та Індія закликали росію до деескалації.