Путін має щонайменше три двійники — голова ГУР Буданов

12:30, 02.10.2022
Путін має щонайменше три двійники — голова ГУР Буданов

За словами Буданова, путіна «підміняють» три дублери, однак їх може бути значно більше

Голова військової розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що у розпорядженні російського диктатора путіна є щонайменше три двійники. Однак їх може бути ще більше.

 

Як інформує Україна молода, про це він повідомив у інтерв'ю журналістці Наталії Мосейчук.

 

Зокрема, керівник Головного управління розвідки вважає, що Володимир Путін має двійників, яких він бачив під час якихось засідань чи брифінгів.Кирило Буданов наголосив, що він не є "путінознавцем", однак у ГУР є фахівці, які займаються вивченням цього питання. 

 

За його словами, у ГУР є фахівці, які розуміються на цьому питанні.

 

«Я особисто не є «путінознавцем», скажімо так. Для мене є точно три двійники, яких особисто я бачу відразу. Скільки їх насправді – треба просто підняти інформацію»,– сказав Буданов. 

 

Під час спілкування Кирило Буданов також розповів, що у РФ були топчиновники та офіцери, які намагалися запобігти повномасштабному вторгненню російських військ в Україну. 

 

Ці люди, за його словами, усвідомлювали, які наслідки призведе відкрита військова агресія. Однак, як зазначає Буданов, усі рішення в Росії ухвалює одна людина — Володимир Путін.

 

«Росія не може прямо зараз зупинитися, оскільки це тільки прискорить її руйнування. Росія може вийти (з повномасштабної війни — ред.). Кремль має визнати, що вторгнення було помилкою та вийти на адміністративні кордони України станом на 1991 рік. Також він має розпочати діалог з усім світом, але це автоматично означає трансфер влади»,— резюмував Буданов в інтерв'ю. 

 

Варто зазначити, що глава ГУР Міноборони Кирило Буданов розповідав про двійників володимира путіна ще на початку серпня. За його словами, глава Кремля активно користується послугами цих людей, відправляючи їх до різних громадських місць. 

 

У травні британські таблоїди стверджували, що володимир путін міг померти,, а Кремль для приховання цієї інформації використав двійників російського президента. 

 

Як відомо, , начальник ГУР Буданов прогнозує взимку затишшя війни та вихід України на кордони 1991 року, включаючи Крим та Донбас до літа 2023.

 
У 2020 році Путін зізнався, що йому пропонували використовувати двійника заради його безпеки, але він нібито відмовився. За його словами, ідеї про залучення дублерів виникали на початку 2000-х років. Пропонувалося, щоб двійники Путіна заміщали його на заходах, які небезпечні для президента.

 

Як повідомляла УМ, те, що глава Кремля невдовзі помре, вже довгі місяці гаряче обговорюється в багатьох країнах світу.  Варто зауважити, що спекуляції на тему про здоров’я путіна мають як політичний, так і медичний підтекст 

 

Утім, чутки про смерть російського президента надто перебільшені.