Держдума запровадить штрафи за мапу рф без окупованого Криму

17:49, 16.09.2022
Держдума запровадить штрафи за мапу рф без окупованого Криму

У росії штрафуватимуть за мапи без Криму

Депутати Держдуми РФ запропонували штрафувати тих, хто розповсюджує  мапи, де регіони, які країна вважає своїми, зокрема окупований Крим, не позначені частиною Росії.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляє РБК.

 

Депутати країни-агресора внесли до Держдуми законопроект, що пропонує визнати мапи, зображення та інші документи, які заперечують територіальну цілісність РФ, екстремістськими матеріалами. За розповсюдження таких мап хочуть ввести штраф або арешт до 15 діб. Для юридичних осіб штраф може досягати 1 млн рублів.

 

За словами російських депутатів, останнім часом в Росії почали "активно поширюються карти та інші зображення, де заперечується територіальна приналежність Криму та Курильських островів".

 

Президент України під час іншого саміту міжнародної Кримської платформи у Києві звернувся до його учасників зі словами про те, що Україна поверне окупований Крим і стане членом ЄС разом із ним.

 

Як повідомляла УМ, через  часті випадки «бавовни» на території анексованого Криму та на окупованому Росією півдні України, а також  зі страху перед очікуваним наступом ЗСУ, росіяни почали термінову евакуацію своїх родин. Своїх родичів окупанти везуть назад - на територію Російської Федерації.