Фінляндія долучиться до відбудови Чернігівської області

10:57, 13.08.2022
Фінляндія долучиться до відбудови Чернігівської області

Такий вигляд має центр Чернігова після ворожих обстрілів

Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко заявив, що Фінляндія візьме участь у відбудові Чернігівської області.
 
Як інформує Україна молода, про це високопосадовець повідомив  у Телеграмі за результатами чергового діалогу з Надзвичайним і Повноважним Послом Фінляндії в Україні Пяйві Лайне.
 
«Домовились про конкретику, зокрема участь Фінляндії у відбудові Чернігівщини… Фінляндія щиро прагне допомогти Чернігівщині, над цим працює й уряд, і приватні компанії. Ми готові надати партнерам всю необхідну інформацію по об’єктах, які потребують відбудови. В першу чергу, це житлові будинки, школи, лікарні та комунальні мережі»,– зазначив Тимошенко.
 
Він уточнив, що наразі Чернігівщина потребує швидкого відновлення понад 4 479 житлових об’єктів – це 1 029 багатоповерхівок та 3 231 приватний будинок.
Окрім того, заступник керівника ОПУ презентував послу план будівництва житла для переселенців. За словами Тимошенка, цей план розроблено спільно з кількома відомими архітектурними бюро, уже підготовлена відповідна документація.
 
Зокрема, передбачено зведення п’ятиповерхових житлових будинків упродовж 5-6 місяців у 16 областях України – по 2 тисячі квартир у кожному регіоні.
 
«Їхня вартість з усіма меблями та устаткуванням становитиме близько 7 тисяч доларів за квадратний метр. Після деокупації територій та відбудови житлового фонду люди зможуть повернутися до своїх домівок, а ці квартири будуть передані військовим, медикам, працівникам поліції»,– додав він.
 
Заступник керівника ОП подякував друзям України за спільну роботу над відбудовою держави.
 
Як повідомляла УМ, у квітні Збройні сили України визволили Чернігівську область від російських загарбників.Таким чином країна- агресорка скоротила бойові дії на цьому напрямку.