«Я близький з народом України, щодня ураженим ракетним дощем» – Папа

14:59, 17.07.2022
«Я близький з народом України, щодня ураженим ракетним дощем» – Папа

Недільний виступ 17 липня Папи у Ватікані. (Фото: скріншот Vatican News.)

Папа Римський Франциск звернувся із черговим закликом до міжнародної спільноти - докласти зусилля для припинення війни в Україні, запевнивши свою близькість українцям, котрі щодня страждають від ракетних обстрілів.

 

Як інформує УМ, про це Папа Франциск сказав після проказування молитви «Ангел Господній» під час недільної меси 17 липня у Ватикан. повідомляє Vatican News.

 

«Я завжди близький також з багатостраждальним населенням України, на яке кожного дня сиплеться ракетний дощ», – сказав Папа Франциск і додав: «Невже не зрозуміло, що війна приносить тільки руйнування і смерть, віддаляючи народи одні від одних, вбиваючи істину та діалог?

 

Молюся та сподіваюся, що всі міжнародні діячі дійсно докладатимуть зусилля для відновлення переговорів, а не для підживлювання безглуздя війни».

 

Нагадаємо, що Секретар у справах стосунків Святого Престолу з державами і міжнародними організаціями архиєпископ Пол Річард Ґаллаґер заявив, що Папа Франциск може приїхати в Україну вже в серпні цього року. За його словами, приготування подорожі до Києва розпочнеться після візиту понтифіка в Канаду.

 

Як повідомляла УМ, Франциск, папа Римський заявив, що готовий зустрітися з президентом Росії Владіміром Путіним у Москві, а от сенсу їхати до Києва наразі не бачить.