Методички фсб вчать росчиновників правильно хвалити путіна й коментувати війну в Україні – СБУ

13:05, 26.06.2022
Методички фсб вчать росчиновників правильно хвалити путіна й коментувати війну в Україні – СБУ

Зомбованння жителів рф спецслужбами проходить на всіх рівнях.

Нові методички ФСБ перехопила СБУ. Згідно з цими «інструкціями» рашиських спецслужб російських чиновників вчать правильно хвалити Путіна та коментувати війну в Україні.

 

Як інформує УМ, про це 26 червня повідомило СБУ в Телеграм.

 

Зазначається, що документ має примітку "до неухильного використання". Співробітники СБУ перехопили його під час розсилки секретними каналами зв’язку до федеральних органів виконавчої влади РФ.

 

"Саме за цими тезами мають готувати свої виступи російські чиновники, артисти та спортсмени. Ним послуговувалися і на концерті в Лужніках у березні, і на Економічному форумі у Петербурзі у червні.

 

Один із головних наказів ФСБ - хвалити Путіна. Адже це він нібито "особисто захистив Росію від знищення, а росіян – від стояння на колінах".

 

А для більшої переконливості аналітики ФСБ наводять цілий блок "найчеснішої статистики" про захмарну підтримку російського диктатора та перераховують аргументи, щоб росіяни не боялися дефолту та міжнародних санкцій.

 

Росія може продовжувати брехати своїм громадянам і розповідати, "як у них все добре", але правда в тому, що армія РФ вбиває мирних українців", - йдеться в повідомленні СБУ.

 

Як повідомляла УМ, щодня ми зіштовхуємось із тисячами фейкових новин, інформаційних вкидами, тощо. Сумнозвісна російська пропаганда має чітку та прораховану  систему впливу на підсвідомість людини, про це свідчать мільйони «зомбованих» жителів рф.