Слідчі ДБР затримали поплічників зрадника Киви

13:25, 02.05.2022
Слідчі ДБР затримали поплічників зрадника Киви

Соратники Киви мали за мету розхитувати політичну ситуацію в країні

Працівники Державного бюро розслідування спільно зі співробітниками Нацполіції провели 2 травня масштабну спецоперацію, у ході якої  затримали одного з довірених осіб колишнього нардепа, зрадника України Іллі Киви.
 
Він мав організувати на замовлення забороненої «ОПЗЖ» провокаційні акції та диверсії в Одесі та інших регіонах України.
 
Як інформує Україна молода, про це повідомляє пресслужба ДБР.
 
Також, як було встановлено в ході оперативних заходів, довірена особа Киви відповідав за збір «спортсменів» в Одесі та забезпечував їхню участь на акціях та мітингах на території країни, на замовлення екснардепа.
 
Другий «помічник» Киви переховувався від правоохоронців на Закарпатті. Він відповідав за підбір «тітушок», які охороняли представників політичної партії «ОПЗЖ» під час масових заходів у Одеській та Київській областях.
 
Під час акцій довірений Киви надавав вказівки, що саме робити учасникам, у тому числі і використання фізичної сили. Масові акції фінансувались представниками політичної партії «ОПЗЖ».
 
Наразі ДБР встановило три десятки «тітушок», яких керівництво політичної партії «ОПЗЖ» використовувало у якості силового блоку.
 
Перевіряється причетність всіх затриманих до організації провокацій в Одесі 2 травня 2022 року.
 
 
 
 
 
Як повідомляла УМ, спецслужби  РФ через підконтрольних представників криміналітету мали намір дестабілізувати ситуацію в Одесі, організувати масові заворушення, протести та заколоти.  Фінальна дата реалізації злочинних планів – річниця трагічних подій в Одесі 2травня.