Великобританія готова надати Україні ще більше зброї

11:11, 20.01.2022
Великобританія готова надати Україні ще більше зброї

Протитанкова зброя, яку цими днями Британія відправила до України.

У Великій Британії міністр оборони заявив, що Лондон відкритий до того, щоб надати Україні ще більше зброї з метою зірвати ймовірне вторгнення Росії.

 

Як інформує УМ, про це він сказав в ексклюзивному інтерв’ю Daily Mail.

 

"Питання про відправку в Україну більшої кількості оборонної зброї я триматиму на розгляді.

 

Я не виключаю нічого в тому, щоб допомогти Україні забезпечити самооборону" - сказав Воллес.

 

 

"Велика Британія сповнена рішучості підтримувати Україну, її суверенітет та наші спільні інтереси. Ми вже вісім років допомагаємо їм будувати обороноздатність, і ми вирішили посилити цю допомогу у світлі російської агресії. Британія підтримує своїх союзників" - наголосив він.

 

Минулої ночі Росія звинуватила Британію в розгортанні напруженості в регіоні шляхом розміщення зброї. Посольство Москви в Лондоні повідомило у Twitter: "Зрозуміло, що британська поставка летальної зброї Україні лише підживить кризу та посилить напруженість".

 

Нагадаємо, Британія розпочала постачання Україні протитанкової зброї, щоб допомогти їй захиститися від потенційного вторгнення Росії.

 

Йдеться про легку протитанкову зброю наступного покоління (NLAW), яка може знищити танк на відстані 800 метрів і пробити броню товщиною понад 500 мм.

 

Як повідомляла УМ, упродовж доби, 18 січня,  п’ять британських військово-транспортних літаків C-17a Globemaster III, кожен з яких здатний перевозити до 77,7 т вантажу, виконали польоти в Україну.