Атаковано Київ, Львів, Кривий Ріг: є загиблі, руйнування, пожежі, фото
Внаслідок російського обстрілу в ніч на 30 липня У Києві є падіння уламків та загоряння, загинула людина. >>
Місце варварського злочину над природою у столичній Солом"янці. (Фото: Los Solomas Kyiv)
У Солом'янському районі столиці України нещодавно навели порядок і висадили молоді ялинки, але невдовзі стало відомо про те, що вандали зрубали недавно посаджені дерева.
Як інформує УМ, про це повідомили в Facebook-спільноті Los Solomas Kyiv.
«Жесть . Зовсім нещодавно тут навели лад та висадили молоді дерева.
Кому вони заважали і навіщо їх зрубали? вул. Генерала Воробйова», - сказано в повідомлені.
На опублікованому фото видно, що у дворі в ряд лежать зрубані молоді дерева. Також ми бачимо, що ялинки посадили неподалік будинків. Так що цілком ймовірно, хтось міг бачити, як зрубали дерева.
За словами користувача Меган Касьяненко, це дуже обурливо, що поруч стоїть житловий будинок і жвава дорога, при цьому ніхто не спромігся втрутитися.
“Як могли допустити і не втрутитися адже добре було чути звук пилки",- пише вона.
У свою чергу користувач Дмитро Новожилов вважає, що тут будуть щось будувати.
А ось Юлія Гетьман каже, що подібне діється по всьому Києву.
Нагадаємо, що в Києві демонтували 30 незаконних ялинкових базарів. Найбільша кількість порушників зафіксована в Деснянському та Дарницькому районах.
У Києві з 4 січня 2022 року в кожному районі міста можна буде здати новорічні ялинки на утилізацію. Перероблений матеріал буде використовуватися для лунок зелених насаджень.
Як повідомляла УМ, головна новорічна ялинка країни на Софійській площі у Києві увійшла до Топ-15 найгарніших ялинок Європи.
Внаслідок російського обстрілу в ніч на 30 липня У Києві є падіння уламків та загоряння, загинула людина. >>
Як повідомили у Карпатському біосферному заповіднику, служба охорони розпочала масштабні рейди в популярних туристичних локаціях Закарпаття, де унікальній природі завдає шкоди незаконне пересування позашляховиків та квадроциклів. >>
Цього тижня НАБУ та САП заявили про викриття організованої злочинної групи на чолі з колишнім державним секретарем МЗС України, що заволоділа коштами від іноземних донорів на початку повномасштабної війни. >>
Про підозру ще двом військовим полку «Скеля» через жорстоке поводження з побратимами повідомило Державне бюро розслідувань. >>
У ніч на 26 липня російські окупанти атакували Київ балістикою, внаслідок чого у Шевченківському районі міста уламки впали на 18-поверховий будинок, 3 мешканців столиці постраждали. >>
На Тернопільщині затримали керівника одного з психоневрологічних будинків-інтернатів, який, за даними слідства, систематично відправляв підопічних закладу на примусові роботи, а гроші за їхню працю привласнював. >>