У Києві комунальники ліквідували 30 нелегальних ялинкових базарів

20:22, 30.12.2021
У Києві комунальники ліквідували 30 нелегальних ялинкових базарів

Найбільше нелегальних ялинкових базарів виявили та прибрали у Деснянському і Дарницькому районах столиці. (Фото КМДА)

Працівники благоустрою від старту продажу новорічних дерев вже демонтували майже 30 нелегальних ялинкових базарів у Києві.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомила прес-служба КМДА у четверг 30 грудня.

 

Найбільше таких локацій виявили та прибрали у Деснянському і Дарницькому районах столиці.

 

«Крім щоденної роботи, останні два тижні інспектори благоустрою активно перевіряли незаконні ярмарки з продажу хвойних дерев. Поки одні підприємці працюють у правовому полі, інші обходять закон та своїми діями наносять шкоду Києву», – прокоментував директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

 

І додав: «Крім того, що такі точки розміщені без дозволів, на них торгують ялинками невідомого походження та залишають купи сміття. Від старту продажу новорічних дерев фахівці з демонтажів КП «Київблагоустрій» прибрали близько 30 таких локацій».

 

Також Ткаченко зазначив, що майже 200 офіційних ярмарків із продажу новорічних дерев працюватимуть у столиці до 31 грудня включно..

 

У КМДА нагадали, що з 4 січня почнуть працювати 15 пунктів утилізації зрізаних хвойних дерев.

 

«Закликаємо бути свідомими та здавати вже непотрібні ялинки до пунктів утилізації. Так новорічне дерево отримає друге життя та принесе користь зеленим насадженням столиці», - зазначають у Київській міській держадміністрації.

 

Як повідомляла «УМ», на Полтавщині відвели понад 50 гектарів угідь для новорічних «ялинок».