У США чоловік незаконно відсидів у буцегарні майже 43 роки

10:16, 29.11.2021
У США чоловік незаконно відсидів у буцегарні майже 43 роки

Кевін Стрікленд був засуджений у червні 1979 року (Фото: ВВС)

У США суд виправдав чоловіка, який 43 роки провів у вʼязниці. Про своє звільнення він дізнався з новин.

 

Для 62-річного Кевіна Стрікленда, небайдужі зібрали зібрали $1,5 мільйона пожертви. 

 

Як інформує УМ, про це повідомила BBC.

 

Чоловіка звільнили у вівторок, 23 листопада. Це було найдовше незаконне позбавлення волі в історії штату Міссурі, але за законами штату він не має права на отримання будь-якої фінансової компенсації, тому його юристи запустили сторінку на GoFundMe, щоб допомогти із витратами на життя (востаннє на волі він був у 1978 році). Пожертви зробили понад 28 тисяч людей.

 

Кевіна Стрікленда засудили до довічного увʼязнення через «вбивство» трьох людей. Інцидент стався 25 квітня 1978 року. Тієї ночі застрелили трьох двадцятирічних людей у ​​будинку. Вижити вдалось Сінтії Дуглас (померла у 2015 році), яка і заявила, що Стрікленд був на місці потрійного вбивства. Упізнала вона його лише наступного дня — у нього було схоже волосся. У день інциденту Дуглас не могла його впізнати через коньяк і марихуану.

 

Сам же Стрікленд повідомив поліції, що сидів у той день удома і дивився телевізор. Жодні речові докази ніколи не повʼязували його зі злочинами. Через роки Дуглас відмовилася від своїх свідчень (вона була єдиним очевидцем у справі) і заявила, що хоче допомогти Стрікленду.

 

Нагадаємо,  подібний інцидент уже був: у грудні 2020 року в США чоловік вийшов на волю після майже 40 років увʼязнення — ключовий свідок відмовилася від показань (визнала, що збрехала під час свідчень, адже її залякали).

63-річного Уолтера Форбса засудили до довічного увʼязнення без права на дострокове звільнення за підпал і вбивство.