В Тбіліський суд доправили Саакашвілі

09:48, 29.11.2021
В Тбіліський суд доправили Саакашвілі

Суд вперше розгляне справу за присутності Саакашвілі. (Фото: Іван Коваленков.)

Міхеіла Саакашвілі, експрезидента Грузії привезли в суд Тбілісі, де розглядатиметься справа про розгін мітингу у листопаді 2007 року і розгром офісу телекомпанії «Імеді».

 

Як інформує УМ, про це 29 листопада повідомило Ехо Кавказу з посиланням на грузинські ЗМІ.

 

Зазначається, що сьогодні суд вперше розгляне справу за присутності Саакашвілі. Досі він не брав участі у засіданнях суду навіть дистанційно, а його захисники заявляли про поганий стан здоров’я політика.

 

Як повідомлялося, 1 жовтня експрезидента Грузії Міхеіла Саакашвілі було затримано в Грузії, де проти нього порушили кілька кримінальних справ. Наступного дня стало відомо, що Саакашвілі оголосив голодування.

 

8 листопада його перевели до лікарні в'язниці №18 у Глданському районі Тбілісі з в'язниці у Руставі.

 

18 листопада, на 49-ий день голодування, Саакашвілі знепритомнів, після чого його перевели до реанімації.

 

Згодом експрезидента Грузії перевезли до військового шпиталю в місто Горі, оскільки його самопочуття погіршилось. Там Саакашвілі припинив голодування.

 

Консиліум лікарів, які займаються лікуванням Саакашвілі після 50-денного голодування, діагностував у нього синдром посттравматичного стресового розладу.

 

Як повідомляла УМ, президент Грузії Саломе Зурабішвілі категорично заявила, що відмовляється використовувати свої повноваження для помилування третього президента країни Міхеїла Саакашвілі.