Вінниччина поповнила список «червоних» областей

09:14, 18.11.2021
Вінниччина поповнила список «червоних» областей

Вінницька область - "почервоніла" з 18 листопада. (Фото: news.dtkt.ua)

У Вінницькій області із 18 листопада встановлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

 

Відповідне рішення було ухвалене Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

Як інформує УМ, про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов у Телеграм.

«За результатами засідання Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 18 листопада 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки на території Вінницької області», - зазначив Немчінов.

 

Він нагадав про те, що "червоний" рівень епіднебезпеки передбачає низку обмежень, які запроваджуються в регіонах. Зокрема, забороняється робота закладів громадського харчування, ТРЦ, непродовольчих ринків та магазинів, проведення масових заходів.

 

Обмеження не діятимуть, якщо 100 % працівників та відвідувачів закладів (заходів) вакциновані. Також для повністю вакцинованих громадян не діятимуть обмеження, встановлені для міжрегіонального транспортного сполучення.

 

Як повідомляє Урядовий портал, заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін відзначив, що в регіоні спостерігається перевищення ознак епідемічної небезпеки за двома ознаками. "Зокрема, кількість госпіталізованих пацієнтів з підтвердженими та підозрілими випадками коронавірусної інфекції протягом останніх семи днів на 100 тис. населення, що становить 78,3 – 83,3 та коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19, що коливається в межах 22-23,1%", - розповів Кузін.

 

Голові ОДА доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів.

 

Як повідомляла УМ, з 12 листопада 2021 року встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки на території Черкаської області. До того дня до червоної зони епіднебезпеки було віднесено Київ, Волинську, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирську, Запорізьку, Івано-Франківську, Київську, Луганську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Рівненську, Сумську, Херсонську, Хмельницьку, Чернігівську області.