Зеленський привітав захисників і захисниць України і подякував за героїзм

10:21, 14.10.2021
Зеленський привітав захисників і захисниць України і подякував за героїзм

Зеленський вклонився пам'яті полеглих захисників і захисниць України. (Фото Офісу президента)

Президент Володимир Зеленський привітав українських військових із Днем захисників і захисниць України у четвер, 14 жовтня.

 

Глава держави також подякував їм за сумлінне виконання військового, службовою та громадянського обов'язку, відвагу, героїзм і самопожертву.

 

Як повідомляє Україна молода, вітання президента оприлюднено на сайті глави держави.

 

"В ці складні для України роки ви щодня здійснюєте подвиг — зі зброєю в руках бороните рідну землю від російського агресора", - підкреслив Зеленський.

 

І зазначив, що це всенародне свято увібрало в себе глибинні історичні традиції українців та нерозривно поєдналося зі святом Покрови і Днем Українського козацтва

 

Президент від імені Українського народу подякував усім захисникам і захисницям України за сумлінне виконання військового, службовою та громадянського обов'язку, відвагу, героїзм і самопожертву.

 

"Низько вклоняємося світлій пам'яті полеглих та згадуємо усіх, хто в різні часи національної історії загинув у боротьбі за свободу і незалежність Української держави", - наголосив Верховний Головнокомандувач.

 

За його словами, наша віра, правда та звитяга як символи свята Покрови завжди допомагали нам вистояти у боротьбі з ворогами й надалі надихають нас на перемогу.

 

"Нехай незламний і нескорений козацький дух захисників української землі усіх поколінь назавжди буде для нас невичерпним джерелом натхнення для розбудови сучасної та міцної України", - підкреслив Зеленський.

 

Як повідомляла «УМ», у четвер, 14 жовтня, у християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці святкують День захисників і захисниць України, День козацтва і День Запоріжжя.

 

Державне свято було започатковане 14 жовтня 2014 року президентським Указом з назвою "День захисника України".

 

Нещодавно, 14 липня 2021 року, Верховна Рада України перейменувала свято на День захисників і захисниць України.