У Києві знищено ракетою рф американський завод з виробництва безпілотників
Terminal Autonomy виробляє високоточні дрони «глибокого удару» із системами наведення, стійкими до російських засобів радіоелектронного придушення. >>
Процес отримання дозволу на запуск газопроводу "Північний потік-2" може зайняти близько чотирьох місяців (Фото: facebook.com/GazpromNews)
Міністр закордонний справ України Дмитро Кулеба закликав поквапитися партнерів - США і Німеччину і таки надати гарантії Україні у зв’язку з газопроводом "Північний потік-2".
При цьому, він акцентує на тому, що Росія вже створює тиск на європейському газовому ринку.
Як повідомляє Україна молода, про це Кулеба заявив на брифінгу у четвер.
"Останніми днями була серйозна активність на треку "Північного потоку-2". Ми трусимо наших партнерів і вимагаємо, що час від слів переходити до конкретних дій, від запевнень до конкретних гарантій", – заявив міністр.
За його словами, днями Україну відвідав старший радник Державного департаменту США з питань енергетичної безпеки Амос Хохштайн і державний секретар міністерства енергетики Німеччини.
"Станом на зараз позиція України залишається незмінною. Ми бачимо, що партнери чують те, що ми їм говоримо, пропозиції, які ми вносимо, але рішення ще не ухвалені. Ми будемо продовжувати переговори, продовжувати такий виключно дружній тиск на партнерів", – сказав пан Кулеба.
Дипломат підкреслив, що ухвалення рішення є нагальним також з огляду на стрибок цін на газ на європейському ринку і додав:
"Тим більше, що ми бачимо, що Російська Федерація на європейському газовому ринку перейшла до конкретних дій, накручуючи ціну на газ і створюючи ефект непердбачуваності ринку та ажіотаж через дефіцит. Вже зараз треба діяти Німеччині, Сполученим Штатам. Україна готова діяти разом з ними".
Як повідомляла «УМ», російський Газпром 10 вересня заявив про завершення будівництва трубопроводу "Північний потік-2".
Процес отримання дозволу на запуск газопроводу "Північний потік-2" може зайняти близько чотирьох місяців, тобто триватиме до початку 2022 року.
США та Німеччина у спільній заяві пообіцяли не допустити використання Росією трубопроводу як зброї, однак українська сторона наполягає, що досі не отримала жодних конкретних гарантій, яким чином буде унеможливлено використання "Північного потоку-2" для тиску на Україну.
Terminal Autonomy виробляє високоточні дрони «глибокого удару» із системами наведення, стійкими до російських засобів радіоелектронного придушення. >>
Режим тимчасового захисту для українців Європейський Союз продовжив до 4 березня 2028 року, але для новоприбулих військовозобов'язаних громадян України запровадили нову вимогу щодо підтвердження виконання військового обов'язку. >>
Коментуючи інцидент з російською ракетою, що впала у Люблінському воєводстві, Польський прем'єр Дональд Туск зазначив, що немає підстав, що саме Польща була її ціллю. >>
Граф, який став українським священником. Чернець, який умів заробляти великі гроші, але майже все віддавав українцям. Людина в інвалідному візку, яка не боялася перечити ані Гітлеру, ані Сталіну. >>
Лідери детально обговорили підготовку до зими, зокрема постачання пакетів для ППО й енергетики, яких потребує наша держава. Франція працюватиме над пошуком рішень, щоб підтримати Україну. >>
Масованої атаки безпілотників зазнала рросійська Рязань: ймовірно під ударом опинився логістичний центр маркетплейсу Wildberries. >>