У КМДА нові обшуки

14:23, 10.09.2021
У КМДА нові обшуки

Чиновникам у КМДА немає спокою на роботі.

Прокуратура з поліцією проводять обшуки в апараті Київської адміністрації у справі про облаштування скверу на земельній ділянці, яка раніше була передана РНБО під будівництво житлового будинку.

 

Як інформує УМ, про це 10 вересня повідомили на сайті КМДА з посиланням на керівника апарату міськадміністрації Дмитра Загуменного

 

«Ситуація з візитом правоохоронців для мене видається дуже дивною.

 

Ділянка, про яку йдеться, ще у 2009 році була передана апарату РНБО України в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з підземними паркінгами та об’єктами соціально-побутової інфраструктури на вул. Щусєва.

 

Однак у 2019 році було встановлено, що вона не використовується за призначенням, тому міська влада припинила право постійного користування ділянкою апарату РНБО, - зазначив чиновник.

 

За словами Загуменного, мешканці Шевченківського району вимагали, щоб на цій ділянці, де утворився стихійний смітник, облаштували сквер.

 

Загуменний розповів, що наразі територію привели до ладу, а надалі хочуть облаштувати там сквер.

 

Він додав, що необхідності в обшуках не було, бо КМДА "завжди добровільно на запити правоохоронців" надає всі необхідні матеріали.

 

Чиновник підкреслив, що нині апарат співпрацює із правоохоронцями, надаючи усю необхідну інформацію та документи.

 

За словами Загуменного, постійні обшуки у КМДА розцінюють як системний тиск на міську владу та спроби дестабілізації її роботи.

 

Нагадаємо, що 9 версня у КМДА також пройшли обшуки. Столичні правоохоронці викрили факти зловживання службовим становищем посадовцями КМДА при передачі у користування приватному товариству земельних ділянок та приміщення комунальної власності у центрі Києва.