Саудівська Аравія відкрила кордони для вакцинованих паломників

09:18, 09.08.2021
Саудівська Аравія відкрила кордони для вакцинованих паломників

Паломники прямують до Мекки, до священого місця - Кааба. (Фото з сайту Pixabay)

Саудівська Аравія відкриває кордони для вакцинованих паломників у понеділок, 9 серпня, аби ті могли здійснити малий хадж - умру, що на відміну від великого хаджу може проводитися в будь-який час.

 

Обов’язкова умова - проходження вакцинації.

 

Як повідомляє Україна молода, про це повідомляють світові ЗМІ.

 

«З понеділка (9 серпня) починається прийом заявок на проведення умри для відвідувачів з-за кордону. Необхідною умовою буде вакцинація», - повідомили в міністерстві хаджу та умри Саудівській Аравії.

 

Документ, що засвідчує проходження вакцинації, потрібно буде пред’явити при в’їзді в країну. Щомісяця планується приймати 2 млн паломників - близько 60 тисяч щодня.

 

Саудівська Аравія, яка раніше призупинила польоти з 24 країн, окрім переміщення власних громадян, дипломатів та представників сфери охорони здоров’я, також планує переглянути обмеження польотів по окремих країнах, відповідно до кількості нових випадків інфікування.

 

Період паломництва (великого хаджу) в Саудівській Аравії завершився 23 липня. Через епідемію COVID-19 цього року паломництво обмежилося тими, хто проживає в Саудівській Аравії, як і минулого року, паломників з-за кордону не приймали.

 

Минулого року умру було заборонено на початку березня та відновлено для тих, хто проживає в Саудівській Аравії, з 4 жовтня 2020 року, після 7-місячної перерви.

 

Як повідомляла "УМ", у країнах Євросоюзу з 1 липня запроваджується система цифрових COVID-сертифікатів, які міститимуть інформацію про вакцинацію, набутий імунітет або про негативні тести на наявність COVID-19.