Цілу ніч під Черкасами шукали зниклого 6-річного Сашка. Він живий!

10:55, 30.05.2021
Цілу ніч під Черкасами шукали зниклого 6-річного Сашка. Він живий!

Малий Сашко вже вдома. (ФОТО із ФБ)

Під Черкасами у селі Свидівок, яке від обласного центру трохи більше 10 кілометрів,  всю ніч люди шукали  6-річного Сашка Добровольського.

 

Малий зник учора ввечері після 20 години.

 

Гуляв на подвірʼї біля соснового лісу, а потім, як крізь землю провалився.  

 

Спочатку батьки з родичами шукали дитину самотужки, а  після 23 години звернулися за допомогою до поліції, бо дитини ніде не було.

 

Як розповідає «УМ» речниця черкаської обласної поліції Зоя Вовк, терміново по тривозі було піднято поліцейських Черкаського районного управління, батальйону поліції особливого призначення, ювенальної превенції, сектору протидії домашньому насильству, кінологічної служби, а також військовослужбовців Національної гвардії.

 

Допомагали з пошуками інспектори роти з обслуговування водних об'єктів управління патрульної поліції, які обстежували лісові хащі за допомогою тепловізорів.

 

«Оголошення про розшук дитини розмістили у соціальних мережах, на що відгукнулися небайдужі черкащани та приєдналися до пошукових груп. Пошуки ускладнювала ніч та те, що Сашко не відгукувався, коли його звали. Оскільки має розлади аутистичного спектру, погано розмовляє», – говорить пані Зоя.

 

Люди  обстежили квадрат в районі 10 кілометрів.

 

Перевіряли хащі та водно-болотні угіддя.

 

Усі вірили, що хлопчик обов'язково знайдеться живим та неушкодженим.

 

І малого, на щастя, таки знайшли під ранок.

 

На нього натрапили місцеві жителі.

 

Він зляканий сидів неподалік болота, обіймаючи свого вірного чотирилапого друга і плакав.

 

Як зʼясувалося, звечора Сашко грався у дворі, а коли його улюблений собака Амур вибіг на вулицю – хлопчик подався за ним.

 

Пес повів малого до лісу, а там обоє зникли.

 

«На щастя, з дитиною все добре. Хлопчика доставили додому та передали родичам. Дякуємо всім, хто допомагав черкаським поліцейським. Разом ми можемо більше. Це той випадок, коли пошуки завершилися о 5:30 ранку, а сльози радості досі не сходять з очей», – зворушливо підсумовує Зоя Вовк.