Продовжити укладку «Північного потоку-2» у водах Німеччини дозволено регулятором

13:57, 17.05.2021
Продовжити укладку «Північного потоку-2» у водах Німеччини дозволено регулятором

Трубопровід на двокілометровій ділянці у водах Німеччини таки прокладатимуть

Федеральне відомство із судноплавства та гідрографії дозволило прокласти ще частину газопроводу «Північний потік-2» на двокілометровій ділянці у водах Німеччини.

 

Як інформує УМ, про це 17 травня написало Nordkurier.

 

 У січні 2021 року німецькі природоохоронні організації Deutsche Umwelthilfe (DUH) і Німецький союз охорони природи та біорізноманіття (NABU) опротестували видачу дозволу на будівництво газопроводу "Північний потік-2".  Вони заявили про ризики для довкілля, зокрема для птахів у цій зоні.

 

Однак німецький регулятор заявив, що природоохоронні аспекти не можуть завадити будівництву на цій ділянці, оскцільки час відпочинку птахів у зазначеній зоні вже закінчився.

 

«Північний потік-2» в цей  час все ще будується в водах Данії, але роботи там доходять до завершення до кінця.

 

Будівництво суперечливого газопроводу «Північний потік – 2», який транспортуватиме газ з Росії по дну Балтійського моря до Німеччини, в основному завершено. У водах Німеччини все ще треба спорудити 13,9 км однієї лінії і 16,8 км іншої лінії.

 

Нагадаємо, що цей трубопровід протягом багатьох років є одним з головних «каменів спотикання» у німецько-американських відносинах.

 

США разом з Україною і країнами Балтії активно виступають проти будівництва газопроводу «Північний потік-2», побоюючись посилення впливу Росії на європейському енергетичному ринку.