Нову партію супутників SpaceX вивела на орбіту

12:18, 17.05.2021
Нову партію супутників SpaceX вивела на орбіту

Старт ракети Falcon 9

Компанія SpaceX відправила у космос 52 супутники зв'язку Starlink, а також два апарати компаній Tyvak і Capella Space. У рамках цієї місії використовувалася ракета-носій Falcon 9, яка стартувала з майданчика Космічного центру Кеннеді у Флориді.

 

Як інформує УМ, про це повідомили на Space – веб-сайті про космос та астрономію, який належить компанії Future.

 

Запуск пройшов успішно, приблизно через дев'ять хвилин після старту перший ступінь ракети-носія повернувся на Землю, здійснивши посадку на спеціальну плавучу платформу під назвою Of Course I Still Love You. Перший ступінь вже восьмий раз був успішно повернений на поверхню Землі.

 

Черговий запуск супутників Starlink цікавийтим, що:

  • Для SpaceXцей пуск став 15 у цьому році, а за останні кілька тижнів це вже третій запуск супутників Starlink.

 

  • Конкретний запуск відрізняється від інших, оскільки крім власних супутників зв'язку SpaceXвідправила у космос два апарати сторонніх компаній.

 

  • Після чергового успішно запуску на орбіті стало більше ніж 1600 супутників зв'язку Starlink, причому у SpaceXє дозвіл на виведення у космос ще тисячі апаратів.

 

  • Супутники Starlink будуть використовуватися для надання широкосмугового інтернет-доступу користувачам з усього світу, у тому числі у важкодоступних та віддалених регіонах.

 

 

Зараз мережа Starlink перебуває на етапі бета-тестування, а її комерційне використання має розпочатися пізніше у цьому році.