Писанка для Папи Римського: українських дітей запрошують на конкурс

17:26, 16.02.2021
Писанка для Папи Римського: українських дітей запрошують  на конкурс

Участь у конкурсі можуть взяти діти віком від 5 до 15 років,

Українських дітей запрошують до участі в Міжнародному конкурсі дитячого малюнку у Римі «Писанка для Папи» (Pysanka per Papa).

 

Як інформує УМ, про це повідомляєтьсяс на сторінці конкурсу у Фейсбуці.

 

Третій Міжнародний конкурс дитячого малюнку проводиться у рік 20-річчя візиту Святого Папи Івана Павла ІІ в Україну та 85-річного ювілею Папи Римського Франциска і присвячується розвитку та зміцненню духовної культури людини з метою збагачення та укріплення в ній найкращих духовних цінностей.


«Писанка для Папи» проводиться з ініціативи та організації асоціації «Ucraina CreAttiva APS» за підтримки Посольства України при Святому Престолі (Ватикан) та Посольства України в Італії.

 

Участь у конкурсі можуть взяти діти віком від 5 до 15 років, які живуть в Італії, Україні, а також в інших країнах світу.

 

Щоб стати учасником конкурсу, потрібно створити малюнок на вказану тему форматов А3.

 

Творча робота (малюнок) може бути виконана у будь-якій техніці – олівцем, фарбами, фломастерами, пастеллю тощо.

 

Прийом художніх робіт триватиме з 1 лютого по 10 березня 2021 року.

 

Як зазначається, за результатами конкурсу буде проведено виставку кращих робіт у галереї на віллі Андрея Шептицького, що знаходиться у місті Кастель Гандольфо, де розташована літня резиденція Папи Римського.

 

Авторитетне журі у складі українських та італійських фахівців, а також представників Посольства України при Святому Престолі та Посольства України в Італії визначить переможців конкурсу.

 

Кращі роботи будуть передані в дарунок Папі Римському Франциску.