Тариф «Місячний»: Нафтогаз надаватиме газ споживачам по 6,99 за куб

10:04, 14.01.2021
Тариф «Місячний»: Нафтогаз надаватиме газ споживачам по 6,99 за куб

Тариф 6.99 за куб. м діятиме в рамках тарифного плану "Місячний".

НАК «Нафтогаз України» заявляє про готовність забезпечити природним газом побутових споживачів за регульованою ціною 6,99 грн за куб. м до завершення карантину або опалювального сезону.

 

Як повідомляє Україна молода, про це інформує Департамент з інтегрованих комунікацій газопостачальної компанії "Нафтогаз України".

 

Зокрема, тариф 6.99 за куб. м діятиме в рамках тарифного плану "Місячний". А для клієнтів, які оформили тарифний план "Річний", вартість газу не зміниться і становитиме 4,73 грн, 5,24 грн та 6,45 грн за куб. м, відповідно до умов договорів.

 

"Також ГК "Нафтогаз України", як постачальник "останньої надії", готова прийняти всіх побутових споживачів, постачальник яких не зможе або відмовиться постачати газ за регульованою ціною", - йдеться у повідомленні.

 

Також голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв зазначив:

 

"Розуміємо, що запровадженням регульованих цін на газ уряд зробив вимушений крок, викликаний потужною протидією приватних постачальників розвитку ринку газу та переходу споживачів до нових постачальників газу. Щодня ми отримуємо скарги від споживачів, які не можуть знайти свій ЕІС-код, яким погрожують нарахувати вигадані борги за "температурні" коефіцієнти чи відрізати газ нібито за неправильно оформлені документи".

 

Нагадаємо, що Кабмін запроваджує державне регулювання ціни на газ на період карантинних обмежень або до кінця опалювального сезону, пропонована ціна - на рівні 6,99 грн за куб.м.

 

Зниження цін на газ на понад 30% ініціював президент Володимир Зеленський після масового обурення підвищенням «комуналки» з 1 січня 2021 року.