На Львівщині заборонили масові купання на Водохреща
У Львівській області скасували заходи пов'язані з традиційними купаннями на Водохреща >>
Нині у країні вже організовують центри вакцинації.
Велика Британія схвалила використання вакцини проти коронавірусу від Pfizer та BioNTech. Таким чином вона стала першою країною, у якій розпочнеться імунізація проти COVID-19 серед населення.
Управління з контролю лікарських засобів і виробів медичного призначення визнало вакцину безпечною та схвалило її для використання. Вакцинація людей з пріоритетних груп може розпочатися найближчими днями, повідомляє BBC News.
Вакцина проти коронавірусу від компаній Pfizer та BioNTech стала найшвидшою в історії. Від ідеї до реалізації минулого менше ніж рік.
Міністерство охорони здоров'я країни заявило, що препарат відповідає суворим стандартам безпеки, якості та ефективності. Використання вакцини розпочнеться вже наступного тижня, натомість люди з пріоритетних груп можуть зробити щеплення вже найближчими днями.
"Національна служба охорони здоров'я Великобританії готова до цього, так що з початку наступного тижня ми почнемо в нашій країні програму вакцинації населення проти COVID-19", - заявив міністр охорони здоров'я Великобританії Меттью Хенкок.
Влада країни замовила 40 мільйонів доз препарату. Оскільки це двокомпонентна вакцина, її повинно вистачити для імунізації 20 мільйонів людей.
Нині у країні вже організовують центри вакцинації. Загалом на постачання очікують 50 лікарень
Компанія AstraZeneca заявила, що її вакцина від COVID-19 продемонструвала ефективність 70% під час основних клінічних випробувань. Водночас, у компанії стверджують, що їхній препарат може бути ефективним на 90%. Отож, світ отримав ще одну потенційно рятівну вакцину від коронавірусу, яка може бути дешевшою і ще простішою в транспортуванні.
Нагадаємо, попередніми компаніями, які досягли успіху в створенні вакцини від COVID-19 є компанії Pfizer та BioNTech, а також Moderna.
Дещо знизив невизначеність на фінансових ринках і той факт, що чинний президент Дональд Трамп у понеділок, 23 листопада, дозволив розпочати процес передачі влади новообраному американському президенту Джо Байдену. Зокрема, останній отримає доступ до федеральних коштів та ще до деяких ресурсів.
Як повідомляла УМ, Верховній Раді 4 листопада зареєстрували законопроєкт, який має спростити процедуру для вакцин та інших медичних імунобіологічних препаратів.
З ухваленням цього закону Україна зможе долучитися до клінічних випробувань, а відтак – до 50 тисяч українців зможуть отримати доступ до вакцини вже в найближчі місяці.
У Львівській області скасували заходи пов'язані з традиційними купаннями на Водохреща >>
Жорсткий карантин в Україні вводили, аби зменшити зростання захворюваності після новорічних свят. >>
Китайська вакцина проти коронавірусу Sinovac показала «загальну ефективність» 50,38% під час останнього етапу тестувань у Бразилії, передає агенція «Рейтер». >>
Локдаун можуть продовжити після 24 січня. У МОЗ заявили, що після новорічних свят iще не минув інкубаційний період. >>
Команда вчених-науковців з Великої Британії та Нідерландів встановили під час експерименту, що люди, які брешуть, автоматично копіюють жести своїх співрозмовників. >>
Президент компанії DiaPrep System Inc Михайло Фаворов зробив щеплення вакциною Modernа в Атланті, що у США. >>