Обшуки на Закарпатті: голова ОДА Петров просить пояснень від СБУ

13:49, 01.12.2020
Обшуки на Закарпатті: голова ОДА Петров просить пояснень від СБУ

Олексій Петров зазначив, що такий інцидент – образливий для нього.

Голова Закарпатської облдержадміністрації Олексій Петров заявив, що в жодному разі не причетний до обшуків в угорському благодійному фонді. Він закликав правоохоронців провести брифінг через ситуацію, яка склалася.

 

Також Петров зазначив, що такий інцидент – образливий для нього.

 

Як інформує УМ, про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

 

За його словами, він як колишній контррозвідник точно знає, що необґрунтована примітивна груба сила – це не аргумент, особливо у політиці.

 

"Коли мені приписують ініціативу у тих слідчих діях та обшуках, які проводилися щодо угорських фондів на Закарпатті – це, певною мірою, образливо. Як із точки зору мого ставлення до усіх представників національних громад краю, так і моєї біографії", -  зазначив Петров.

 

Він наголосив, що у демократичній європейській державі голова облдержадміністрації не повинен втручатися в роботу правоохоронних органів, як би цього не очікували. Адже таке невтручання передбачене законодавством.

 

"Закликаю правоохоронців провести брифінг та надати громадськості доказову базу, аби зняти питання можливих політичних інсинуацій", – також сказав очільник Закарпаття.

 

Петров запевнив, що він як голова ОДА і як депутат Закарпатської облради не має наміру "розхитати суспільно-політичну ситуацію в краї, наразити Україну на скандал міжнародного рівня".

 


Як повідомляла УМ, у функціонерів одного з благодійних фондів на Закарпатті Служба безпеки України провела обшуки. Фонд запідозрили у діяльності, спрямованій на порушення державного суверенітету України.

 


На інцидент відреагував міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто. Він зазначив, що в Україні знову продовжуються незрозумілі політичні гойдалки щодо угорських партій та угорської меншини.