Байдена хотіли вбити: американця, який планував напад, затримали

13:58, 24.10.2020
Байдена хотіли вбити: американця, який планував напад, затримали

Затримали Трейсмана тоді, коли він прийшов до банку

У США затримали Александра Трейсмана, який забув фургон зі зброєю біля відділення банку. Пізніше виявилось, що зброя – не єдиний злочин, яким займався Трейсман. Пізніше правоохоронці з'ясували, що чоловік планував вбити кандидата у президенти США Джо Байдена.

 

Також Трейсман колекціонував дитячу порнографію та планував теракт на "чорну п'ятницю" чи Різдво. Таку інформацію знайшли у його телефоні. У The Guardian повідомили, що інформацію про можливе вбивство Байдена розкрили вже під час слухань злочинця.

 

Тисячі фото та відео з дитячою порнографією та жорстоким поводженням із неповнолітніми знайшли на комп'ютері Трейсмана.

 

На гаджетах чоловіка знайшли запити у пошуку. Як виявилось, Трейсман шукав: інформацію про Байдена; закони про зброю; запчастини до гвинтівки; прилади нічного бачення домашню адресу Байдена. Трейсман шукав житло Байдена

 

Адресу кандидата у президента США злочинець шукав ще у березні 2020 року. За 6 кілометрів від Трейсмана є ресторан швидкого харчування. Чоловік їздив туди, адже думав, що неподалік і живе політик.

 

Також Трейсман запитував у соцмережах: "Чи варто вбити Джо Байдена?". Однак це запитання мало нібито жартівливий характер, тому ніхто не зважав. Злочинець купив гвинтівку. Згодом правоохоронці у його записнику знайшли позначку про необхідність "страти".

 

Трейсман розкрив себе випадково. Річ у тім, що він забув свій фургон на парковці біля відділення банку, повідомили правоохоронців самі працівники банку.

 

Коли поліціянти обшукали фургон, то виявили: гвинтівку; пістолет із набоями; вибухівку; 509 тисяч доларів; книжки про виживання та виготовлення вибухівок; малюнки свастик і літаків, що врізаються в будинки.

 

Затримали Трейсмана тоді, коли він прийшов до банку та запитав, де його фургон. В автівці, на якій приїхав злочинець, знайшли фальшиві посвідчення водія та зброю. Наразі Трейсман під вартою.

 

Як повідомляла УМ, Трамп заявив, що Байден недостатньо допомагав Україні