В окупованому Криму ФСБ знову обшукує будинки кримських татар

09:12, 31.08.2020
В окупованому Криму ФСБ знову обшукує будинки кримських татар

Російські силовики публічно не коментують ситуацію.

В окупованому Росією Криму співробітники ФСБ 31 серпня проводять масові обшуки в будинках кримських татар. Деяких журналістів та активістів затримано.

 

Інформацію про масові обшуки з самого ранку підтверджує громадське об'єднання "Кримська Солідарність" на своїй фейсбук-сторінці.

 

У Нижньогірському, Совєтському районах Криму і Судаку силовики проводять обшуки в будинках кримських татар. Також обшук проходить у селі Розливи.

 

В Нижньогірському районі повідомляють про обшук в будинку журналіста "Кримської солідарності", кореспондента "Грани.ру" Айдера Кадирова. Його відвезли в управління ФСБ Сімферополя.

 

Також проходить обшук в будинку Енвера Топчи та активіста Рідвана Умерова.
 

 

Раніше заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джеппарова назвала масові обшуки і затримання в окупованому Криму спробою видати кримських татар за терористів.

 


Російські силовики публічно не коментують ситуацію.

 

Після російської окупації Криму навесні 2014 року на півострові регулярно відбуваються обшуки у незалежних журналістів, громадських активістів, активістів кримськотатарського національного руху, членів Меджлісу кримськотатарського народу, а також кримських мусульман, підозрюваних у зв’язках із забороненою в Росії організацією «Хізб ут-Тахрір».